نکات SEO – برچسب ها مهم هستند

در هنگام نوشتن پست یا درج یک محصول ، اکثر مردم هرگز افزودن عنوان را فراموش نمی کنند. بعضی اوقات مردم فکر می کنند عنوان و توضیحات مناسب همه چیزهایی است که می خواهید برای ارسال مطلب یا محصول خود از آن استفاده کنید. غلط! فناوری و تجارت آنلاین حتی در سال گذشته تغییر بسیاری کرده است. آنچه که زمانی سرگرمی بود اکنون یک فرصت شغلی پاره وقت یا تمام وقت است. به همین دلیل است که بازار آنلاین رقابتی تر است. تعداد بیشتری از افراد به صورت آنلاین خرید و کار می کنند. به همین دلیل است که اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما بهینه سازی موتور جستجو تا حد امکان است. برچسب ها برای ورود وب سایت ، انتشار و محصول شما در موتورهای جستجو ضروری است و به این ترتیب مردم شما را به صورت آنلاین پیدا می کنند. فراموش نکنید که از امتیازهای ممکن استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که از برچسب های صحیح استفاده می کنید.

زمانی بود که بسیاری از افراد نمی دانستند چه علائمی دارند یا چگونه از آنها استفاده کنند. اکنون افراد بیشتری در حال کشف آنچه هستند هستند. غالباً وقتی یک محصول را منتشر می کنید یا در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید ، بخش برچسب ها وجود خواهد داشت. برخی متوجه این موضوع نمی شوند و تصمیم می گیرند آن را نادیده بگیرند. نادیده نگیر! برچسب ها مانند کلمات کلیدی یا عباراتی هستند که مردم در موتورهای جستجو استفاده می کنند. به این ترتیب مردم آنچه را که آنلاین دارید ، پیدا می کنند.

آیا مرتبط است؟ این یکی از سؤالی است که هنگام انتخاب برچسب برای محصول یا پست خود باید بپرسید. اگر در حال فروش روسری دستباف هستید یا مقاله ای درباره ساخت روسری ارسال می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که افراد علاقمند به این موضوع یا محصول مورد شما را پیدا می کنند. شما نیاز به استفاده از برچسب هایی دارید که آنچه را منتشر کرده اید را توصیف می کند. چگونه روسری درست کنیم این یک علامت خوب برای استفاده در پستی است که نحوه تهیه روسری را توصیف می کند. روسری مخصوص خانمها را بخرید یک علامت خوب برای استفاده از روسری برای خانمی که می فروشید. این برچسب ها مربوط به آنچه منتشر شده است. داشتن افراد مناسب در وب سایت شما ، پتانسیل فروش شما را افزایش می دهد.

آیا این یک عبارت جستجو یا کلمه کلیدی است؟؟؟؟ این سؤال دیگری است که می توانید هنگام ارسال یک برچسب برای مورد خود بپرسید. شما می توانید با برچسب ها خلاق باشید ، اما اگر کسی آن عبارت را جستجو نکند ، افراد مناسب وب سایت خود را پیدا نمی کنید. شما می خواهید از استفاده از کلمات توصیفی مانند کلمات زیبا ، شگفت انگیز یا شگفت انگیز یا آن دسته از کلمات در برچسب خود پرهیز کنید. به تمام معنی از آن برای توصیف محصول خود استفاده کنید ، اما به احتمال زیاد اینها کلماتی نیستند که افراد هنگام جستجوی محصولات یا اطلاعات از آنها استفاده می کنند.

در توضیحات خود می توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید که می توانند به عنوان برچسب نیز استفاده شوند. گاهی اوقات ممکن است لازم باشد ابزار Keyword را بررسی کنید تا مطمئن شوید کلمات کلیدی و عبارات مرتبط را برای استفاده به عنوان برچسب پیدا می کنید. این ابزارها می توانند به شما کمک کنند اصطلاحات جستجوی مرتبط را پیدا کنید که ممکن است به اندازه سایرین معمول نباشد. این به معنای رقابت کمتر است. این همچنین بدان معنی است که این برچسب ها همچنان افراد را به وب سایت شما منتقل می کنند. اطمینان حاصل کنید که نمرات شما با اصطلاحات جستجوی واقعی و کلمات کلیدی مرتبط مرتبط است. دانستن این نکات به شما کمک می کند تا تجارت آنلاین خود را بارورتر کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا