ارز دیجیتال

هاوینگ بیت کوین چیست؟و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین دارد؟

هاوینگ بیت کوین چیست؟و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین دارد؟ از مجله هیلی بیلی

در این پست به نقل از Persian Trader ما به صورت کامل در مورد هاوینگ بیت کوین چیست؟و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین دارد؟ خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشین و جهت دیدن ویدیو لطفا ای پی خود را تغییر دهید.

حنما کانال پرشین تریدر رو برای دیدن آموزش های جدید ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری سابسکرایب کنید

همونطور که که در ویدئوهای قبلی گفتیم، ماینرهای بیت کوین در ازای پردازش تراکنش ها و ثبت اطلاعات اون ها در یک بلوک، پاداش دریافت میکنن. اما میدونیم که تعداد کل کوین ها 21 میلیونه و محدوده. با استخراج بیشتر و بیشتر بیت کوین چه اتفاقی برای ماینرها میفته؟
برای انجام هر تراکنش نیاز به پردازش و تایید اون هست که این کار بر عهده ماینرهاست. اما تهیه دستگاه ماینر و تامین برق لازم برای ماین کردن هزینه زیادی داره و انجام این کار باید برای ماینرها صرفه اقتصادی داشته باشه. اگر هاوینگ بیت کوین وجود نداشته باشه و پاداش ماینرها تا زمان استخراج همه کوین های بیت کوین همون مقدار اولیه، یعنی 50 بیت کوین، باشه طبیعیه که فرآیند استخراج بیت کوین زودتر به پایان میرسه و زمانی که دیگه بیت کوینی برای پاداش دادن به ماینرها وجود نداشته باشه، خیلی از ماینرها ممکنه علاقه شون رو به این کار از دست بدن و حتی شاید ماینینگ دیگه براشون به صرفه نباشه. این فرآیند هاوینگ باعث میشه تا ماینرها، سال های بیشتری رو در شبکه بیت کوین باقی بمونن و به فعالیت بپردازن، چون اگر ماینری نباشه، دیگه تراکنشی هم انجام نمیشه.
هاوینگ بیت کوین باعث میشه تا در طول زمان مقدار بیت کوین موجود برای عرضه با شیب آهسته تری افزایش پیدا کنه و یه جورایی به رشد قیمت کمک میکنه.

هاوینگ بیت کوین چیست و چه تاثیری بر قیمت دارد؟
مقدار هاوینگ بعدی بیت کوین چقدر است؟
هاوینگ بیت کوین چه زمانی است؟
هاوینگ بیت کوین چه زمانی اتفاق خواهد افتاد؟

پرشین تریدر به شما در راستای ارتقا هوش مالی و مدیریت سرمایه گذاری کمک میکنه پس اگر به سرمایه و داشته های خودتون اهمیت میدید همین الان کانالpersian traderرو سابسکرایب کنید

#persian_treader#persiantraderchannel#persian_trader_channel#کانال_پرشین_تریدر#Crypto_Courses_for_beginners#how_to_trading#Crypto_education_courses#Cryptocurrency_for_beginners#آموزش_ارزهای_دیجیتال#آموزش_ارزهای_دیجیتال_به_زبان_ساده#آموزش_تحلیل_ارزهای_دیجیتال#آموزش_تریدینگ#هاوینگ_بیت_کوین#تاثیر_هاوینگ_بر_قیمت_بیت-کوین

https://www.youtube.com/watch?v=K0zQ8a1jy-g

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا