فناوری اطلاعات

هدفون‌های پشت‌بسته و پشت‌باز چه تفاوتی با هم دارند؟

زمانی که می خواهید هدفون های بزرگ یا به اصطلاح فول سایز بخرید، احتمالاً با اصطلاح پشت بسته مواجه می شوید. اما دقیقاً تفاوت این نوع هدفون چیست و برای چه چیزی ساخته شده اند؟ در این ویدیو به همین موضوع می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

ابتدا اجازه دهید در مورد هدفون صحبت کنیم. معمولا چندین کانال در پنل پشتی این نوع هدفون ها دیده می شود که به واسطه این ویژگی باعث می شود صدا و هوا به داخل گوش برود. هدفون های پشت باز از کیفیت صدای خوب با جزئیات بالا لذت می برند. اما از طرف دیگر اطرافیان شما نیز می توانند صدای در حال پخش را بشنوند.

هدفون های پشت بسته بسیار محبوب تر هستند و دقیقا برعکس هدفون های پشت باز عمل می کنند. این هدفون به گونه ای ساخته شده است که با قرار گرفتن بر روی گوش، صدای محیط را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اگرچه این نوع هدفون ها بیس بسیار خوبی ارائه می دهند، اما از طرفی هوا به داخل گوش جریان نمی یابد و در نتیجه گوش خیلی سریع عرق می کند و گرم می شود.

در نهایت باید بگوییم که اگر قصد دارید در مکان های شلوغ از هدفون استفاده کنید و بیس کلی برای شما بسیار مهم است، پس باید هدفون های پشتی را انتخاب کنید. اما اگر می خواهید در مکان های ساکت به موسیقی گوش دهید و در حین بازی ساعت های طولانی از هدفون استفاده کنید، بهتر است هدفون های بسته بخرید. البته هدفون های پشت نیمه باز نیز وجود دارند که ترکیبی از این دو نوع هدفون هستند.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا