هدفون هایلو X1 Pro در برابر W1؛ کدام هدفون بهتر است؟

برند هیلو نامی شناخته شده برای افرادی است که قصد خرید هدفون بلوتوثی را دارند. در بازار ایران هدفون هیلو W1 طرفداران زیادی دارد اما از طرفی نمی توان جذابیت هدفون هایلو X1 پرو را کتمان کرد. در این ویدیو به مقایسه این دو هدفون می پردازیم تا ببینیم کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد.

خرید هدست بلوتوث هیلو W1 از هیلی بیلی
هدست بلوتوث هیلو X1 pro را از هیلی بیلی خریداری کنید

در مورد طراحی قاب، اگرچه هیلو ایکس 1 پرو مدل گران تری به حساب می آید، اما عملا در این زمینه حرفی برای گفتن ندارد و در نگاه اول به نظر می رسد که با یک قاب هدفون بسیار ارزان روبرو هستید. اما مدل W1 چنین مشکلی ندارد و با کیس جذابی عرضه می شود. اما ابعاد و طراحی خود هدفون کاملا شبیه به هم است و حتی می توانید آن ها را در جعبه مدل مقابل قرار دهید.

عمر باتری هر دو مدل بسیار خوب است، کیفیت میکروفون برای مکالمه در حد یکسان است و صدا به استثنای بیس از نظر کیفیت تفاوتی ندارد. مهم ترین مزیت هیلو X1 پرو نسبت به رقیب خود استفاده از عملکرد حذف نویز است اما مدل W1 از این عملکرد استفاده نمی کند. اما به جز این بدنه و بیس کمی بهتر، مزیت دیگری نسبت به رقیب خود ندارد.

بنابراین اگر کاهش نویز چندان برایتان مهم نیست، برای خرید هیلو X1 پرو نیازی به پرداخت حدود 400 هزار تومان بیشتر ندارید. Hilo X1 Pro در حال حاضر با قیمتی در حدود 1200000 تومان در هیلی بیلی به فروش می رسد و برای خرید هیلو W1 باید حدود 800000 تومان بپردازید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا