هدفون و ایربادز سونی با قابلیت حذف نویز در راه هستند

سونی به زودی هدفون جدیدی با کاهش نویز فعال معرفی خواهد کرد. اخیراً اطلاعاتی در مورد آنها در این زمینه منتشر شده است.

سونی هنوز خبر خاصی از محصولات جدید خود که در سال 2022 عرضه خواهد کرد منتشر نکرده است، این روزها در خبرگزاری های مختلف کمتر شاهد اطلاعاتی از محصولات جدید سونی هستیم، اما به نظر می رسد این شرکت ژاپنی قصد دارد محصولات جدید خود را در این دسته ارائه کند. از گجت های پوشیدنی که شامل هدفون های بی سیم و کیسه هوای بسیار خوب است. البته گوشی های پرچمدار و میان رده این شرکت که به ترتیب با نام های اکسپریا 1 برند 4 و اکسپریا 10 برند 4 شناخته می شوند نیز قرار است امسال معرفی شوند اما به نظر می رسد معرفی این محصولات با هم اتفاق نخواهد افتاد.

اخیراً وب سایت شعبه بریتانیایی سونی تیزری را منتشر کرده است که در آن به رویدادی در 12 می (5 روز دیگر) اشاره شده است. این یک تاریخ کاملا رسمی است و باید در رویداد مربوطه شاهد ارائه سری محصولات جدید این شرکت ژاپنی باشیم. البته با نگاهی به تیزر منتشر شده، حدس زدن اینکه چه محصولاتی در این رویداد ارائه خواهند شد چندان سخت نیست. به خصوص پس از اینکه جان پریزر، یکی از مشهورترین کاشفان فناوری، پیش از این اطلاعاتی درباره محصولات مورد انتظار سونی منتشر کرده بود.

طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم، ارائه یک گجت پوشیدنی سونی در این رویداد اجتناب ناپذیر است. به طور کلی دو گجت پوشیدنی وجود دارد که شامل یک جفت هدفون و گوش گیر است که ما نه تنها از تعدادی ویژگی، بلکه از رنگ و قیمت آنها نیز مطلع هستیم. ظاهرا سونی با چیزی که با توجه به مشخصات محصولاتش تا حدودی موفق به نظر می رسد می خواست توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

هدفون سونی با نام WH-1000XM5 دارای قابلیت حذف نویز فعال است و با قیمت 400 دلار به فروش می رسد. این هدفون قطعا در آن تاریخ رونمایی خواهد شد، اما نمی دانیم سونی چه زمانی آنها را عرضه خواهد کرد. جان پرایزر معتقد است که حتی با وجود این هدفون جدید، قیمت مدل قبلی WH-1000XM4 تغییر نخواهد کرد و در همان 350 دلار باقی خواهد ماند. یعنی خود سونی معتقد است هدفون جدید برتری قابل توجهی نسبت به مدل نسل قبل ندارد.

اکنون باید ببینیم XM4 که برای سال 2020 است چگونه می تواند بازخورد مثبت مصرف کنندگان را به خود جلب کند تا آنها بتوانند به سراغ مدل جدیدی بروند که گفته می شود با هر بار شارژ 30 ساعت عمر باتری دارد، حتی اگر توانایی حذف نویز فعال به طور مداوم روشن است. ، نروند.

تصویر لو رفته قبلی از LinkBuds S - هدفون های بزرگ بعدی سونی و هدفون های حذف نویز به زودی با این قیمت ها عرضه می شوند.

از هدفون که بگذریم، به Airbuds می رسیم که گفته می شود LinkedBads S نام دارد و احتمالاً شش روز بعد از رویداد، یعنی 11 روز دیگر (18 اردیبهشت) ارائه خواهد شد. قیمتی که سونی برای این محصول در نظر گرفته 200 دلار است که این گجت را در رده هدفون های نسبتا گران قیمت قرار می دهد. LinkedBes S طراحی مشابه بادهای معمولی خواهد داشت، اما از کاهش نویز فعال بهره می برد و در رنگ های مشکی، سفید و خاکی عرضه خواهد شد. اگرچه قبلاً در مورد این یا آن باد شنیده بودیم، اما خوشبختانه این یک خبر رسمی جدید است و می توانیم کاملاً به آن اعتماد کنیم.

انتظار می رود این ماه برای سونی بسیار جذاب باشد زیرا محصولات فوق العاده ای را ارائه خواهد کرد. تنها سوال این است که چرا این شرکت ژاپنی قصد دارد گوشی، هدفون و ایرباد خود را در سه تاریخ جداگانه ارائه کند؟ با توجه به اطلاعات فعلی ما، این سوال بی پاسخ مانده است تا ببینیم در روزهای آینده چه خبرهای بیشتری منتشر خواهد شد. شاید منابع خبری اشتباه کوچکی کرده باشند و در واقع شاهد ارائه محصولات بیشتری در این مراسم باشیم.

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا