همه چیز شما باید در مورد SEO SEO موبایل بدانید

اعتیاد به تلفن های هوشمند واقعی است و یک پدیده جهانی است. برای اکثر افراد ، چک کردن اولین تلفن در صبح ، هوا است. نیازی به گفتن نیست ، دستگاه های تلفن همراه زندگی و همچنین نحوه استفاده افراد از وب را تغییر داده اند ، و این باعث تغییر SEO شده است. اگر وب سایت SEO موبایل خود را بهینه نکرده اید ، احتمال زیاد وجود دارد که شما به مخاطب هدف خود نرسیدید یا نیازهای مشتریان را برآورده نکنید. در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید تجربه مناسب تلفن همراه را برای مخاطبان خود فراهم کنید.

سئو موبایل چقدر مهم است؟

سئو موبایل بسیار مهم است زیرا شما را قادر می سازد در زمان مناسب و در مکان مناسب به مخاطبان خود برسید. هر روز مردم مزایای بیشتر و بیشتری از تلفن های هوشمند را کشف می کنند ، این امر باعث می شود که ترافیک تلفن های همراه بیش از ترافیک دسک تاپ باشد. برای برقراری ارتباط با میلیون ها کاربر تلفن همراه ، به یک استراتژی موثر SEO نیاز دارید. براساس گزارش ها ، کاربران تلفن های هوشمند بیشتر از کاربران رومیزی قصد خرید دارند. بنابراین ، هنگامی که خریداران بالقوه محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند ، باید در آنجا باشید.

اولین فهرست موبایل گوگل اهمیت SEO موبایل را بالا برده است

سازگاری وب سایت ها با موبایل به دلیل افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند در سراسر جهان ، مورد توجه اکثر شرکت ها در سراسر اینترنت بوده است. با این حال ، شاخص تلفن همراه Google برای اولین بار این امر را برای کسب و کارهای آنلاین لازم دانست که نسخه موبایل وب سایت خود را دریافت کنند. ابتدا با توجه به فهرست موبایل ، غول جستجو اعلام كرد كه ترجیح می دهد به وب سایت كه دارای نسخه تلفن همراه است ، در هنگام رتبه بندی ، اولویت بیشتری ببخشد. Googlebot برای تعیین محتوا ، عملکرد و تجربه کاربران ، وب سایت های تلفن همراه را خزنده می کند. این اطلاعیه به این معنی است که شرکت های آنلاین اگر تمایل به از دست دادن مشتری خود نسبت به رقبا ندارند باید اقدام کنند.

وب سایتهای طراحی پاسخگو که در موتورهای جستجو عملکرد خوبی دارند

هنگام ایجاد وب سایت تلفن همراه ، شما 3 گزینه خواهید داشت – طراحی پاسخگو ، وب سایت جداگانه با زیر دامنه یا صفحه نمایش پویا. از بین سه گزینه ، Google طراحی پاسخگویی را ترجیح می دهد ، زیرا از این طریق ، شما فقط یک وب سایت خواهید داشت که با دستگاه های مورد استفاده خود سازگار باشد. دیگر نیازی به ایجاد وب سایتهای مختلف تلفن همراه و اندازه های مختلف صفحه ندارید.

داشتن یک وب سایت پاسخگو نیز آزاردهنده تر است. این سایت ها فقط یک پایه کد دارند و همین امر نگهداری را بسیار آسان می کند. یک طراحی پاسخگو همچنین باعث می شود وب سایت شما به راحتی واجد شرایط باشد که ابتدا فهرست موبایل Google را دریافت کند.

ملاحظات مهم برای سئو موبایل

  • سرعت صفحه: شما نمی توانید یک وب سایت موبایل داشته باشید که بسیار آهسته بارگیری شود. کاربران تلفن همراه نسبت به کاربران دسک تاپ بی تاب تر هستند و ممکن است 5 تا 7 ثانیه برای بارگذاری وب سایت شما صبر نکنند. شما باید عملکرد وب سایت موبایل خود را تجزیه و تحلیل کرده و تغییرات لازم را بصورت دوره ای انجام دهید. برخی از پیشنهادات برای بهبود سرعت صفحه بهینه سازی تصاویر ، ارتقاء به HTTPS ، استفاده از CDN و غیره است. حرفه ای ها ارائه می دهند خدمات بهبود سئو این می تواند ورودی بیشتری به شما بدهد.
  • تجربه کاربر: علاوه بر پیدا کردن آسان ، وب سایت تلفن همراه باید تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد. شما باید در مورد وظایف متداول مشتریان و اهداف جستجوی آنها هوشیار باشید. اطمینان حاصل کنید که هر نوع موانعی که کاربران مانع رسیدن سریع به اهداف خود می شود را از بین ببرید.
  • بهبود محلی: تلفن های هوشمند زمانی که کاربران در خارج از کشور هستند به ویژه مفید می شوند. حدود 76٪ از کاربران تلفن همراه چیزهای نزدیک به مکان خود را جستجو می کنند. این بدان معنی است که برای موفقیت SEO ، باید وب سایت موبایل خود را برای جستجوی محلی بهینه کنید.

منظر دیجیتال و موبایل در حال تحولات سریع است. بنابراین ، حتی هنگامی که شما یک استراتژی سئو تضمین شده دارید ، در بروزرسانی آن سرمایه گذاری زیادی کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا