واتساپ امکان مخفی کردن Last Seen از مخاطبان خاص را فراهم می‌کند

واتس اپ اخیرا این امکان را برای ایموجی ها فراهم کرده است تا رضایت عموم این پیام رسان های محبوب را جلب کند. به نظر می رسد مدیران این شرکت به اهمیت مدرن بودن و کاربردی بودن پیام رسان های خود پی برده اند و با ارائه فرصت های جدید سعی در افزایش تعداد کاربران و طرفداران واتس اپ دارند. در همین راستا، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد آخرین بازدید خود را از یک مخاطب خاص مخفی کنند.

WABetaInfo، افشاگر معروف واتس اپ، گزارش می دهد که در آخرین نسخه بتای اپلیکیشن واتس اپ iOS، کاربران می توانند آخرین بازدید خود را محدود به مخاطبان مورد نظر خود کنند. اگر با این قسمت از واتس اپ آشنایی ندارید باید بگوییم که آخرین بازدید همانطور که از نامش پیداست سایر کاربران را از آخرین باری که در واتس اپ آنلاین بوده اید مطلع می کند. این ویژگی جدید واتس اپ به شما امکان می دهد آخرین بار آنلاین خود را از یک مخاطب خاص مخفی کنید.

واتساپ امکان مخفی کردن Last Seen از مخاطبان خاص را فراهم می‌کند

با فعال کردن این ویژگی، در واقع آخرین بازدید خود را به کاربران دیگر اطلاع می دهید. در نسخه فعلی واتس اپ، کاربران می توانستند آخرین بازدید را به تمام مخاطبان خود محدود کنند، اما با این ویژگی جدید و مفید، می توان آن را از دید برخی از مخاطبان پنهان کرد. لازم به ذکر است که نسخه بتای iOS 22.9.0.70 در قسمت Lastseen یا آخرین بازدید گزینه “همه مخاطبین به جز” را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید مخاطبان خاص خود را از بین آنها انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر این ویژگی را فعال کنید، نمی توانید وضعیت آخرین بازدید کاربران خاص را مشاهده کنید.

به گزارش WABetaInfo، کاربران با فعال سازی این قابلیت، داستان های یک مخاطب خاص را نیز از چشم خود پنهان می کنند. واتس اپ تاریخ انتشار این ویژگی را اعلام نکرده است، اما احتمالا در ماه های آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. همانطور که می دانید، این شرکت محبوب زمان زیادی را صرف افزودن یک ویژگی بسیار رایج اما مفید می کند و معمولا ویژگی های جدیدی که به پلتفرم اضافه می شود از دیگر اپلیکیشن های پیام رسان الگوبرداری می شود.

این مشکلات با توجه به منابع مالی نامحدود این فرستادگان متعلق به متا کمی عجیب به نظر می رسد. علاوه بر این، این پلتفرم محبوب در ماه های اخیر روی ویژگی های مفید زیادی کار کرده و قصد دارد آن ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد که در ادامه به چند نمونه برای آن اشاره می کنیم.

بر اساس آخرین گزارش قابلیت های پیام رسان، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به عنوان یک بخش ویژه به نام Communities ارائه می شود. این ویژگی به جای آیکون دوربین به عنوان یک تب مخصوص در سمت چپ صفحه چت قرار می گیرد. بخش “Communities” به کاربران واتس اپ این امکان را می دهد که گروه های جدیدی ایجاد کنند و بسیار راحت تر از قبل به آن گروه ها دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که تفاوت این گروه ها در این بخش با گروه های معمولی واتس اپ هنوز مشخص نشده است، اما گفته می شود قسمت Communities با امکانات جدیدی که در اختیار مدیران گروه قرار می دهد، زمینه ای را فراهم می کند تا مدیران کنترل بهتری بر روی آن داشته باشند. گروه آنها

واتساپ امکان مخفی کردن Last Seen از مخاطبان خاص را فراهم می‌کند

گزارشی که اخیراً گزارش شده است که واتس اپ در حال کار بر روی ابزار جدیدی برای طراحی و نقاشی است. این پیام رسان ها اکنون ابزارهای طراحی خوبی برای ویرایش عکس دارند که با آپدیت های جدید گسترش خواهند یافت. این ابزار طراحی جدید به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دستی روی عکس ها بنویسند یا یادداشت های شخصی خود را در فیلدهای عکس قرار دهند. در گذشته کاربران واتس اپ برای ویرایش عکس های خود فقط به مداد دسترسی داشتند، اما WABetaInfo Published Images سه ابزار طراحی را معرفی کرده است که با ابزار تاری عکس در اختیار کاربران واتس اپ قرار می گیرد.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا