واتساپ انتشار بازطراحی رابط تماس صوتی را آغاز کرد

من با تو خیلی کار دارم. بسیار مهم است که بدانیم چگونه آن را به درستی انجام دهیم. من با دوستانم خیلی کار دارم (صفحه فیسبوک). شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید با دانلود عکس های خود از خانه خود در پول خود صرفه جویی کنید. اکنون گذشت 4 سال، طراحان این شرکت تصمیم به انجام تغییرات اساسی در بخش تماس های صوتی گرفته اند و بر اساس آخرین اطلاعات، رابط کاربری باز طراحی شده تماس صوتی در برخی از کاربران قرار دارند که در ادامه نگاهی به آن میاندازند.

باید خاطرات را نشان دهیم که این اولین باری نیست که ما این تصاویر را میبینیم، زیرا در ابتدای ماه دسامبر در گزارش اخبار مربوط به این موضوع پرداختیم و مربوط به رابط کاربری جدید این اپلیکیشن صوتی در سیستم عامل iOS بود. اکنون اما به لطف افشاگری Wabetainfo، تصاویر دقیق و کامل از این رابط کاربری جدید در سیستم عامل اندروید در اختیار داریم و در نگاه اول مشخص است که این تصاویر بسیار کاملتر از قبل هستند.

واتساپ انتشار بازطراحی رابط تماس صوتی را آغاز کرد

درست تصاویری که چند ماه قبل دیدیم، یک مربع خاکستری با لبه های گرد در مرکز صفحه تماس صوتی دیده می شود و اطلاعاتی مانند نام، شماره، تصویر پروفایل مخاطب و همچنین مدت زمان مکالمه را به کاربر نشان می دهد. همچنین با بررسی دقیق و مقایسه آن با تصاویر قبلی درمی‌یابیم که پسزمینه تصویر قبلاً به رنگ مشکی بوده است، اما این تصویر رنگ پس‌زمینه پیشفرض واتساپ را نشان می‌دهد. این افشاگر اضافه کرد که واتساپ هیچ گزینه ای را برای سفارشی کردن رنگ آن در قرار نمی دهد، اما ممکن است که این رویه در آینده تغییر کند یا فقط با رنگ تصویر زمینه چت کاربر تطبیق داده شود. ما از انجام این کار نمی ترسیم.

جدا از این بازطراحی ها، گفت این است که این برنامه محبوب در ماه های پله های متعدد و ویژگی های بسیاری را برای کاربران خود ارائه کرده تا با این محبوبیت خود را در بین پیام های رقیب مانند تلگرام افزایش دهد. این اولین بار است که مردم اسرائیل توانسته اند این کار را انجام دهند. به ما خوش می گذرد و کارهای زیادی با فرزندانمان داریم. من یک ایده خوب برای کمک به شما در این زمینه دارم. باید یادآوری کنیم که اکنون کاربران با وارد شدن به بخش دوربین در واتساپ، حداقل 6 تا از آخرین تصاویر موجود در گالریشان ظاهر می شوند و این بهینه به حفظ حریم شخصی کاربران کمک شایانی خواهد شد.

واتساپ انتشار بازطراحی رابط تماس صوتی را آغاز کرد

در قابلیت امنیتی جدید، واتساپ بی سر و صدا تغییر مجدد را ارائه می دهد که با این اقدام کاربران غریبه برای بررسی کردن کار سختتری را در پیش خواهید داشت و وضعیت آخرین بازدید آنلاین شما را برای آنها نشان می دهد. بر اساس گزارش WABetaInfo، تعریف حریم خصوصی آخرین بازدید واتساپ اکنون به طور پیشفرض در گوشی های هوشمند اندرویدی و آیفون روی گزینه «مخاطبین من» تنظیم شده است، این به این معنی است که تنها مخاطبین شما قادر خواهند بود تا از وضعیت آخرین بازدید و آنلاین بودن شما باشند. رستوران شوند.

شرکت Heminin یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین شرکت ها در ایالات متحده است. طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، آخرین به روز رسانی بتا واتساپ قابلیت کاربردی دیگری را به ارمغان می آورد که به شما امکان می دهد به پیام های صوتی در پسزمینه گوش بدهید. به خاطر صلح و نظم یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که اوقات خوشی داشته باشید. اگر اطلاعاتی ندارید با ما تماس بگیرید.

منبع: Androidpolice

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا