واتساپ تغییر تصاویر پس‌زمینه برای چت‌های گوناگون را امکان‌پذیر کرد

شما می توانید این کار را انجام دهید، و شما می توانید این کار را انجام دهید. این اپلیکیشن علاوه بر معرفی تصاویر پسزمینه و استیکر جدید، حالا به کاربران اجازه می دهند که برای چت های فردی و گروهی دلخواه خود تصاویر پسزمینه را انتخاب کنند.

نه بحث زمان است، نه زمان، اما انجام کارهای خوب برای ما ممکن نیست. همینین و واتصه تتهیر ترانن تسوئر اوشفرر راه عامگانگیر زورده اسست. انواعی که گفتیم، تصاویر پسزمینه هم افزایش یافته است که برای این تصاویر مربوط به نقاط مختلف جهان استفاده شده و در دو آلبوم روشن و تیره قرار گرفته است. ایالات متحده آمریکا قادر به انجام این کار نیست.

همچنین اکنون می توانید تصاویر دلخواه خود را در آلبوم روشن و تیره قرار دهید تا به صورت خودکار با توجه به روشن یا تیره بودن کلی گوشی، این تصاویر هم تغییر پیدا کنند. داشتن یک تجربه خوب و حفظ کیفیت زندگی مهم است. مسئله زمان است، نمی توان در وزارت دادگستری عضویت کرد.

این قابلیت ها از امروز برای کاربران نسخه اندروید و iOS واتساپ ارائه می شود و احتمالا تا چند روز آینده همه کاربران می توانند از این امکانات جدید بهره مند شوند.

منبع: Engadget

.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا