واتساپ روی ابزار جدید طراحی و نقاشی خود کار می‌کند

همانطور که می دانید، این روزها اخبار زیادی در رسانه ها درباره ویژگی ها و قابلیت های جدیدی که پلتفرم محبوب واتس اپ در حال کار بر روی آن است، شنیده می شود. به نظر می رسد مدیران این شرکت به اهمیت مدرن بودن و کاربردی بودن پیام رسان های خود پی برده اند و با ارائه فرصت های جدید سعی در افزایش تعداد کاربران و طرفداران واتس اپ دارند. در همین راستا، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که ممکن است به زودی در اختیار کاربران خود قرار گیرد. آخرین نسخه بتای واتس اپ برای iOS دارای ویژگی جدیدی از ابزار طراحی است که به کاربران امکان ویرایش تصاویر را می دهد.

این خبر توسط «WABetaInfo» پخش کننده معروف اطلاعات و قابلیت های واتس اپ در فضای مجازی منتشر شده است. پیام رسان واتس اپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر را با کارایی بیشتری سفارشی کنند. این قابلیت در حال حاضر برای تعداد محدودی از کاربران در نسخه بتا WhatsApp 22.8.0.73 در دسترس است. تصاویر منتشر شده از این قابلیت نشان می دهد که این ابزار طراحی جدید گزینه های جدید ویرایش عکس را در اختیار کاربران قرار می دهد.

واتساپ روی ابزار جدید طراحی و نقاشی خود کار می‌کند

واتس اپ اکنون دارای ابزارهای طراحی عالی برای ویرایش عکس است که با به روز رسانی های جدید گسترش خواهد یافت. این ابزار طراحی جدید به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دستی روی عکس ها بنویسند یا یادداشت های شخصی خود را در فیلدهای عکس قرار دهند. در گذشته کاربران واتس اپ برای ویرایش عکس های خود فقط به مداد دسترسی داشتند، اما WABetaInfo Published Images سه ابزار طراحی را معرفی کرده است که با ابزار تاری عکس در اختیار کاربران واتس اپ قرار می گیرد.

این قابلیت ممکن است به زودی در دسترس کاربران نسخه بتا واتس اپ اندروید قرار گیرد. واتس اپ این روزها محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در جهان است. متا، متعلق به بیش از 2 میلیارد کاربر در بیش از 180 کشور جهان، یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی روی کره زمین است. گزارش های اخیر نشان می دهد که این پیام رسان بیش از 5 میلیارد بار در گوگل پلی دانلود شده است، اما همچنان می توان آن را محبوب ترین برنامه پیام رسان در جهان دانست. این برنامه پس از گسترش تاج ویژگی های خوب و مفید زیادی به دست آورد و به نظر نمی رسد به این زودی روند دریافت ویژگی های جدید را متوقف کند.

آخرین گزارش از ویژگی های جدید واتس اپ به این موضوع می پردازد که مدیران این شرکت قصد دارند قابلیت نمایش زمان رسیدن فایل های ارسالی را برای کاربران فراهم کنند. در همین راستا کاربران آخرین نسخه بتای شبکه یعنی iOS و اندروید را گزارش می دهند که زمان ورود واتس اپ را هنگام ارسال فایل نشان می دهد. بنابراین با استفاده از این ویژگی بسیار مفید، کاربران متوجه خواهند شد که فایل مورد نظرشان چه زمانی به دست سایر کاربران می رسد.

واتساپ روی ابزار جدید طراحی و نقاشی خود کار می‌کند

به نظر می رسد که این پیام رسان ها نیز در حال کار بر روی رابط کاربری جدید دوربین بر روی پلتفرم خود هستند. در همین راستا برخی از کاربران در آخرین نسخه بتای اندروید شاهد رابط کاربری دوربین جدیدی بوده اند که تغییر کرده است. این تغییرات همچنین شامل یک ظاهر جدید در هنگام انتخاب یک فایل از گالری است، با دو تب بالای “گالری” و “پرونده های اخیر” در بالا. علاوه بر این، نوار انتخاب فایلی که کاربران از حذف آن در iOS شکایت داشتند، ظاهراً همچنان در نسخه اندروید و این رابط جدید وجود دارد.

امکان جستجوی بین پیام ها ویژگی جدیدی است که این متا پلتفرم روی آن کار می کند. اگرچه در نگاه اول این ویژگی کاملاً شبیه ویژگی جستجوی فعلی است که در واتس اپ وجود دارد، تفاوت اصلی این است که دیگر نیازی به کلیک بر روی سه نقطه سمت راست بالای هر صفحه کلید نیست. این بار می توانید آنچه را که نیاز دارید را مستقیماً از صفحه اطلاعات هر فرد یا گروه جستجو کنید.

منبع: گیزموچینا

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا