واکنش به پیام‌ها در واتساپ به این شکل می‌تواند باشد

گاهی اوقات پاسخ دادن به پیام ها می تواند گزینه بهتری نسبت به پاسخ دادن به آنها باشد. اپلیکیشن هایی مانند Instagram، Signal و Google Moses مدت هاست که این قابلیت را دارند. اگرچه پاسخ به پیام های کاربران هنوز در واتس اپ در دسترس نیست، اما می دانیم که این قابلیت به زودی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. اکنون تصاویری منتشر شده است که به ما نشان می دهد واتس اپ چگونه پاسخ پیام ها را در برنامه خود پیاده سازی می کند.

در همین راستا، پیشکسوت واتس‌اپ Wabetainfo تصاویری مرتبط با این ویژگی را در توییتر به اشتراک گذاشت که نمای کلی از شکل و تصویر این ویژگی را در اختیار ما قرار می‌دهد. از دو تصویر زیر، یکی پاسخ پیام ها در سیستم عامل iOS و دیگری از سیستم عامل اندروید را نشان می دهد. همانطور که در این عکس ها مشاهده می کنید، ایموجی ها در ردیف بالای پیام مورد نظر شما قرار دارند و با لمس آن، پاسخ پیام ها در پایین ظاهر می شود. به نظر می رسد در حال حاضر تنها شش پاسخ به این ویژگی وجود دارد و مشخص نیست که آیا ایموجی های دیگری در آینده اضافه خواهند شد یا خیر.

واکنش به پیام‌ها در واتساپ به این شکل می‌تواند باشد

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط Wabetainfo، این قابلیت واتس اپ از رمزگذاری رایج مانند پیام رسانی و آرشیو با نکات امنیتی نیز بهره می برد و کاربران می توانند با خیال راحت از این قابلیت استفاده کنند. ما انتظار داریم که این ویژگی جدید را در به‌روزرسانی‌های بعدی نسخه بتا واتس‌اپ برای اندروید و iOS ببینیم. لازم به ذکر است که پیام رسانی تنها یکی از قابلیت های جدید این اپلیکیشن است که در واتس اپ کار می کند.

این پلتفرم محبوب قصد دارد تغییرات زیادی در آپدیت های آینده خود ایجاد کند و یکی از آنها تغییر طراحی لیست چت برای کاربران iOS است. این تغییر در واتس اپ برای برخی از کاربران به صورت آزمایشی اجرا شده است و هدف این پلتفرم بهبود رابط کاربری است تا کاربران بتوانند راحتتر از قبل به لیست چت خود دسترسی داشته باشند. به گفته WABetaInfo، واتس اپ می خواهد صفحه لیست چت خود را با طراحی کاربردی تر بهبود بخشد. به گفته این مخبر، در آپدیت آتی واتس اپ، گزینه ورودی جدیدی برای Broadcast در لیست مخاطبین کاربر ارائه می شود که با لمس همان گزینه برای شروع یک چت جدید در گوشه سمت راست بالا، در دسترس خواهد بود.

واکنش به پیام‌ها در واتساپ به این شکل می‌تواند باشد

علاوه بر این، پلتفرم متا اخیرا تمایل زیادی به تغییر طراحی قسمت های مختلف اپلیکیشن خود نشان داده است. در این راستا باید به تغییر در طراحی تماس های صوتی اشاره کرد. واتس اپ در حال طراحی مجدد رابط تماس صوتی پلتفرم خود است تا آن را فشرده تر و مدرن تر کند و فضای در دسترس کاربران را بهینه کند. این طراحی جدید به خصوص در تماس های صوتی گروهی زیبایی بیشتری را نشان می دهد. این برنامه محبوب روی نشانگرهای وضعیت جدید و تماس کار می کند. به گزارش WABetainfo، این پیام رسان ها قصد دارند همان بوکمارک ها را به بخش چت اضافه کنند.

به نظر می رسد نگاه کاربران به این پیام رسان ها با گذشته بسیار متفاوت است و اکنون واتس اپ دیگر اپلیکیشنی بدون ویژگی نیست. موضوع امنیت یکی از مهم ترین موضوعاتی است که همواره مورد تاکید این فرستادگان بوده است. در همین راستا، واتس اپ بی سر و صدا تغییر جدیدی را ارائه کرده است که با این ویژگی افراد غریبه برای چک کردن شما مشکل بیشتری خواهند داشت و آخرین بازدید و وضعیت آنلاین آنها نمایش داده نمی شود. تنظیمات حریم خصوصی آخرین بازدید واتس اپ از قبل روی مخاطبین پیش فرض من در تلفن های هوشمند اندروید و آیفون تنظیم شده است، به این معنی که فقط مخاطبین شما می توانند از آخرین بازدید و وضعیت آنلاین شما مطلع شوند. انتظار می رود این ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی در آینده نزدیک در دسترس همه کاربران واتس اپ قرار گیرد.

منبع: پلیس اندروید

.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا