ویندوز 7 در هنگام راه اندازی یخ می زند

انجماد ویندوز 7 معمولاً هنگامی رخ می دهد که سیستم شما با مشکلات / مشکلاتی روبرو شود که مانع از خواندن فایل های مورد نیاز برای پخش آن می شود ، یا سیستم شما نمی تواند ویژگی های مورد نیاز خود را برطرف کند. اگر می خواهید فریز کردن ویندوز 7 را در هنگام راه اندازی برطرف کنید ، چندین مرحله مهم را می توانید برای حل مشکلاتی که مشاهده می کنید انجام دهید ، که شامل استفاده از برخی از ویژگی های ویندوز شامل و همچنین تعدادی از قسمت های مهم نرم افزار است.

1) – از Windows Startup Repair استفاده کنید

اولین قدم برای رفع یخ زدایی راه اندازی ویندوز 7 این است که ابتدا مطمئن شوید که می توانید Startup Repair را روی رایانه خود انجام دهید. رفع راه اندازی برای کمک به رفع هرگونه خطای احتمالی که مانع از درست شدن رایانه شما می شود – استفاده می شود – بنابراین توصیه می شود از این فرآیند برای رفع خطاهای احتمالی در سیستم خود استفاده کنید. می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید:

  1. دیسک نصب ویندوز 7 را در سیستم خود وارد کنید
  2. رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید
  3. اطمینان حاصل کنید که Boot Media در BIOS روی DVD تنظیم شده است
  4. دیسک نصب ویندوز 7 را بارگیری کنید
  5. مراحل تعمیر سیستم را دنبال کنید

این اساساً هر یک از مسائلی را که به طور معمول مانع از اجرای صحیح ویندوز 7 می شود ، حل می کند – به رایانه شما اجازه می دهد تا روانتر روان کار کند. معمولاً متوجه می شوید که این مسئله یخ زدن روی سیستم شما را برطرف می کند.

2) – ابزار تمیز کردن رجیستری را بارگیری و اجرا کنید

قدم بعدی اجرای برنامه پاک کننده رجیستری روی سیستم شما است. Registry Cleaner ابزاری است که قادر است از هرگونه مشکل احتمالی که باعث کندتر شدن رایانه شما می شود ، خلاص شوید و این باعث می شود سیستم شما نتواند تنظیمات مورد نیاز خود را بخواند. اگر می خواهید خطاهای / مشکلات مختلفی را که ممکن است سیستم ویندوز 7 در شما رنج ببرد حل شود ، استفاده از یکی از این برنامه ها بسیار توصیه می شود – و معمولاً برای رفع یخ راه اندازی بسیار خوب کار خواهد کرد.

شما باید Registry Cleaner را از طریق اینترنت بارگیری و نصب کنید و سپس بگذارید از شر مشکلی که ممکن است در رایانه پیدا کنید خلاص شوید. با این کار هر یک از مشکلات بالقوه ویندوز با آن روبرو می شوید – افزایش سرعت و قابلیت اطمینان سیستم شما در نتیجه.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا