پخش همزمان با شیوع ویروس کرونا

ما در یک زمان منحصر به فرد هستیم که این ملت و جهان در زندگی ما شاهد آن نبوده اند. دولت تعطیلی مشاغل ، کلیساها و اجتماعات اجتماعی را حکم می کند. ترس از امنیت شخصی. در خانه بمانید و در کباب پزهای خانوادگی یا اجتماعات منظم خانوادگی شرکت نکنید.

بله ، این زمان منحصر به فردی در تاریخ است. ما کارهایی می کنیم که اکثر مردم قبلاً هرگز به آن فکر نکرده اند.

تجارت به صورت آنلاین تغییر مکان داده است. جلسات بزرگنمایی و اسکایپ اکنون محبوب شده اند. فارغ التحصیلی در عمل انجام می شود. حتی شام های بزرگ خانوادگی که معمولاً از مکان های دور افتاده برای بازدید از خانه به خانه های ما می آیند ، تقریباً همیشه برگزار می شود.

کالج ، دبیرستان و سایر کلاسها به جای مراجعه حضوری به اینترنت منتقل شده اند. همه این موارد هم ویژگی های خوب و هم بد دارند. فقدان جامعه پذیری یکی است. عدم تماس شخصی. عدم صمیمیت را مسلم دانستیم. تلاش برای یادگیری نحوه انجام کارهایی بصورت آنلاین که هرگز فکر نمی کردیم انجام دهیم.

همه این موارد منجر به تمایل افراد به صحبت می شود. نیاز به برقراری ارتباط سعی در چیزهای جدید برای برقراری ارتباط.

برای روز و زمانی که هم اکنون در آن زندگی می کنیم وارد دنیای پادکست ها شوید.

اگر تا به حال به فکر شروع پادکست بوده اید ، این زمان بی نظیری در تاریخ اینترنت است! شما اکنون این قدرت را دارید که داستان خود را بگویید و بر مردم از سراسر جهان تأثیر بگذارید. اکنون در موقعیتی هستید که می توانید به افرادی که ارتباطات صوتی و تصویری دارند و قبلاً در مقیاسی به این اندازه وجود نداشته اند ، کمک کنید.

بسیاری از مردم دریافتند که باید تلاش کنند تا از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. مشاغل سنتی آنها رو به تعطیلی و کاهش است و ممکن است هرگز به حالت عادی خود باز نگردند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه بودجه خانواده را تکمیل کنند. آنها باید یاد بگیرند که کارهایی را برای خودشان انجام دهند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه در خانه به کودکان خردسال خود بیاموزند. آنها به شما احتیاج دارند!

به این فکر کنید که چگونه می توانید همین حالا با استفاده از فناوری آنلاین بر کسی تأثیر بگذارید. شما در حال حاضر مجموعه مهارتی را دارید که کسی به آن نیاز دارد! شما توانایی ارائه خدمات و دانش خود را به شخصی دارید که ممکن است شخصاً ملاقات نکنید. و در این روز و زمانی که خودمان را می یابیم ، آنها بیش از هر زمان دیگری در حافظه اخیر برای استخدام شما برای کمک به اینترنت باز هستند!

پادکست می تواند صوتی یا تصویری باشد. (بیشتر پادکست ها فقط از طریق صدا هستند. ویدئو روز به روز محبوب تر می شود.) می توانید نکات مربیگری را برای حوزه تخصص خود به اشتراک بگذارید. شما این اطلاعات را ضبط کرده و سپس با کسانی که شما را در اینترنت پیدا می کنند به اشتراک می گذارید.

با استفاده از یک بستر میزبانی پادکست ، شما این امکان را دارید که پیوندهای مربوط به آموزش خود را با هر کسی که می خواهد درباره آنچه شما صحبت می کنید بشنود ، به اشتراک بگذارید. همه از راحتی خانه شماست.

با گرفتن هزینه دسترسی می توانید از پادکست خود درآمد کسب کنید. تا زمانی که آنچه شما ارائه می دهید محتوای با کیفیتی است که شخصی می خواهد برای آن هزینه کند ، درآمد اضافی برای کمک به او مشکلی ندارد.

شما در حال حاضر باید پادکست ها را به عنوان یک گزینه مناسب برای جلسات حضوری ، آموزش ها و جمع ها در نظر بگیرید. پادکست ها به شما امکان می دهند ارتباطات خود را برقرار و حفظ کنید ، دیگران را به روشی مثبت تحت تأثیر قرار داده و در عین حال ایمن باشید.

به فکر شروع پادکست امروز باشید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا