طراحی و سئو وب سایت

پرسش و پاسخ با نویسنده فیلم ، باری آیزلر: چرا او از انتشار 500000 دلار امتناع ورزید

اگر نام باری آیزلر ، یکی از پرکارترین نویسندگان کتاب های کمیک را نشنیده اید ، زمان آن فرا رسیده است. باری ، وکیل استخدام و تکنسین سابق CIA ، گرانترین نویسنده جان رایان است.
در این پرسش و پاسخ ، باری درباره آخرین عنوان خود در “The Detachment” و سه دلیل دریافت 500000 دلار پیش پرداخت از ناشر عادی آزادی خود صحبت می کند.
ما همه بدن خود را برای “رهایی” داریم. می توانید کمی درباره آن بگویید؟
“The Detachment” بازگشت جان رین ، قاتل ژاپنی است که در شرف مرگ بود ، که پس از کتاب ششم مجموعه باران ، “Requiem For An Assassin” ، برای گذران زندگی خود وقت صرف کرد.
خوشبختانه عاشقانه او با عوامل Deloss پایان نیافت (بیشتر در داستان کوتاه من ، “پاریس یک سگ ماده است” را ببینید) ، و در “طلاق” مشخص شد که او در اشتباه است. او مناسب تلاش کودتای آمریکایی بود . حملات تروریستی ، تیم های ریاست جمهوری و ملی پوشان هنگام حمله به اسرار عمومی از اسرار خود محافظت می کنند.
بسیاری از شما “راستگو” هستید؟
این انفجاری بود که با دو سری که من ایجاد کردم درگیر شد – یکی برای کتاب باران ، و دیگری برای سربازان سیاه Tre Treven که در آن خوانندگان را با “خطا” و “درون بیرون” آشنا کرد. با ترکیب Rain ، Dox ، Treven و Larison و مجبور کردن آنها برای کنترل ذهن آلفای مردان ، گرگ ها فقط در صورت زنده ماندن از نیروهای صف کشیده برای حمله به آنها خوب هستند.
اما متکبر؟ شاید حقایق و گذشته و تاریخ.
از زمان پایان جنگ سرد ، حدس و گمان های زیادی وجود دارد که حداقل در نسخه فعلی ، فقط یک شکل قابل قبول است. علیرغم هشدارهای رئیس CIA جیمز ولسی مبنی بر اینکه “ما یک اژدهای قدرتمند را کشتیم ، اما اکنون مار را در جنگل می بینیم” ، به نظر می رسد این شرور در کارزار “سود صلح” به رهبری دولت کلینتون موفق شده است. نوزدهمین انفجار و القاعده در آگاهی عمومی همه اینها را تغییر داد و بنیادگرایی اسلامی منبع جدیدی از دانش شد. آدمهای بد و حالا بده.
با این حال ، برای نویسندگان حساس که به حقایق علاقه مند هستند ، توطئه معمولی “تروریست مسلمان” یک اشکال عمده دارد: اقدامات تروریستی ، هر چقدر تابو باشد ، خطر کمتری از ایالات متحده دارد. به دلیل واکنش ایالات متحده به ترس از تروریسم. به عبارت دیگر ، ایالات متحده به دلیل خودکشی توسط بازیگران غیر دولتی ، در کشور خودکشی می کند. بنابراین اگر تبلیغات مبتنی بر خطرات عمده است و اگر یک داستان سرگرم کننده هیجان انگیز بخواهد بزرگترین ریسک های ممکن را به روشی قانع کننده ارائه دهد ، داستان نویس مجبور است با آن مبارزه سخت کند. “تروریسم در واقع بی شمار دولت ملی است که در پاسخ به این حادثه متاسف شده است.
این البته یک چالش است ، زیرا بوروکراسی های بی شماری که هانا آرنت آنها را “هیچ کس قانون را نمی داند” می خواند – باعث می شود اشرار کمتر از فعالان ریش دار و غیره ، و غیره به دنبال نابودی شیطان بزرگ باشند. این موجودی پر از نفرت است که در ساختار رژیم است اما دیدگاه خارجی را حفظ می کند – موجودی که موجودی را شکل می دهد و شکل می دهد ، در عین حال مخرب و ظالمانه ، بسیار بزرگ و دردسرساز است که هرگز دیده نمی شود.این سرهنگ هورتون است ، شاید ناشناخته ترین شروری که من تاکنون ایجاد کرده ام (و بنابراین شاید قانع کننده ترین).
بنابراین ، The Detachment: تیم کوچکی از گرگهای منزوی و غیر قابل انکار ، با انگیزه و وفادار ، با نیرویی روزافزون روبرو شدند که دولت امنیت ملی سابق ایالات متحده را گسترش و تقویت می کند. درست است که به موقع و جدی اثبات شده است و من به آن بسیار افتخار می کنم.
وقتی آخرین بار صحبت کردیم ، شما گفتید که برای تکمیل اولین برنامه جدید چهار یا چهار ماه طول کشید. آیا پول شما طی این سالها تغییر کرده است؟
نه خیلی زیاد. فکر نوشتن برای چهار ماه حدود یک یا دو ماه طول می کشد. به طور کلی ، متأسفانه ، اختلالات زیادی وجود داشت ، اما پایان یافت.
اما چرا تصمیم گرفتید 500000 دلار پول بدهید تا بتوانید روی استراتژی های اعتماد به نفس و دین خود کار کنید؟
اولین دلیل جدایی دیجیتال است. ناشری سابق 17.5٪ تخفیف به نویسندگان در قیمت خرده فروشی عناوین دیجیتال ارائه داد. نویسنده 70٪ آنچه منتشر می کند را نگه می دارد. مبلغین جانشین بسیاری وجود داشتند که باید این اشتباه را جبران می کردند و من تصمیم گرفتم که با گذشت زمان بتوانم حرکت کنم و از آنجا خارج شوم.
دلیل دوم ، اگرچه من در ابتدا فکر کردم که جدا از هم است ، محدودیت های قیمت و زمان بود. آنچه اکنون شرکت ها باید در انتشار میراث فرهنگی خود انجام دهند ، حفظ موقعیت متن و کاهش رشد دیجیتال است.
ناشران قدیمی در تلاشند تا با پرداخت هزینه های زیاد به کتاب های کاغذی و درج کتاب های دیجیتالی روی کاغذ ، به این مهم دست پیدا کنند. من معتقدم هزینه هر مورد (هزینه واحد که مقدار بازده را حداکثر بازده می دهد) حدود 5 دلار است و چاپگرهای قدیمی برای عنوان دیجیتال جدید (در واقع با قیمت 9.99 با آمازون) به پول ارزان نیاز نداشتند. ) دلار جنگ آمازون ، که بسیار کمتر از آنچه تصور می کردند).
من همچنین می خواهم نسخه دیجیتال را به محض آماده شدن و نسخه کاغذی منتشر کنم ، زیرا زمان زیادی طول می کشد تا کتاب وارد بازار شود (شما باید پیست کنید ، ارسال کنید و غیره) ، و چاپگرهای قدیمی اصرار دارند که این نسخه دیجیتالی است تا نسخه کاغذی کامل شود. این برای من هزینه دارد ، زیرا تا زمانی که کتاب های من فروخته نشود ، آنها چیزی دریافت نخواهند کرد.
با این حال ، به طور خلاصه ، دلیل دوم این است که فلسفه قیمت و زمان با فلسفه قیمت و زمانی که چاپگرها قبلاً و برای خود داشتند مغایرت دارد.
در حالت ایده آل ، دلیل سوم کنترل تصمیم گیری درباره بسته است. من کار زیادی در زمینه پتوهای تنبل و باردار از دست داده ام و ترجیح می دهم از مواردی از این دست استفاده کنم.
نظر شما در مجمع درباره اولین نویسنده داستان که در بقیه قسمت های بسته شرکت کرده است چیست؟
سخت کوشی و شانس – مثل همیشه.
وقتی آخرین بار با شما صحبت کردم ، به برنامه نوشتن نیامدم. هنوز برنامه ای برای نوشتن ندارید؟
هنوز در تلاش برای پیدا کردن یکی! بسیاری از حواس پرتی ها اما فکر می کنم دیجیتال برای من کار خواهد کرد. من دو داستان کوتاه (“ساحل گمشده” و “پاریس عوضی است”) نوشتم و فروش خوبی دارند و لذتی که از نوشتن یک داستان کوتاه و انتشار آن در روز انتشار گرفتم انگیزه خوبی بود برای جلوگیری.چه کسی دوست دارد شما را ملاقات ، نوشتن یا دعوت نکند؟
من در مورد وبلاگ سندیکا خود ، قلب تجارت ، سیاست و زبان می نویسم ، و هنگامی که واقعاً موفق هستم شبانه به پیاده روی می روم.
و هیچ چیز به نظر نمی رسد که کتاب خوبی باشد و پیشاهنگان می توانند از آن لذت ببرند.
دنیایی که درباره آن می نویسید را بشناسید.
یک میز کار راحت ، نور مناسب ، یک مانیتور 24 اینچی مک و یک شلوار راحت و یک تی شرت. اغلب با چای سبز ؛ وقتی مهلت نزدیک شد ، با یک قابلمه قهوه.
تعیین جلسه دولت درباره زندگی باری آیزلر.
ها ها شما الان به یکی نگاه می کنی
یک هفته معمولی؟
متأسفانه ، این چندان متفاوت نیست. من بیش از حد کار می کنم
JOHN LOCKE “چگونه در 5 ماه میلیون ها نفر را بفروشیم” را انجام داد. به نظر می رسد که من هنوز از طریق رسانه های اجتماعی درآمد کسب می کنم. مخصوصاً توییتر. این مهمترین قسمت از جلسات کتاب مقدس است و چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این جلسه به پایان می رسد؟ یا الان؟
مطمئن نیستم کجا بمونم همه باید به تنهایی پاسخ دهند زیرا پاسخ به آنچه در رسانه های اجتماعی دوست دارید یا دوست ندارید و آنچه می خواهید از آن اجتناب کنید بستگی دارد.
برای اهداف تجاری ، من فکر می کنم داشتن یک اینترنت قوی مهم است. از زمانی که آنها را در فیس بوک ، توییتر و وبلاگ خود قرار داده ام ، شاهد افزایش فروش داستانم بوده ام.
آیا کلمات دیگری برای توصیه در شبکه های اجتماعی وجود دارد؟
نکته مهم استفاده از شبکه های اجتماعی برای ایجاد روابط بیش از فروش کتاب است. اگر برای مردم ارزش قائل باشید – سرگرمی ، اطلاعات – روابط برقرار می کنید و ماهیت بازار را دنبال می کنید. اگر فقط بفروشید ، مردم از ترس فرار می کنند.
اما من فکر می کنم انتشار واقعی دیجیتال ارزش زمان نویسندگان در نوشتن آنها را تغییر داده است. فکر می کنم بهترین کاربرد تجاری در آن زمان نوشتن داستان های بیشتر برای نویسندگان بود. این طور نیست که رسانه های اجتماعی و تبلیغات بی فایده باشند. واقعا هست. اما در فروش کتاب هیچ چیزی موثرتر از نوشتن و چاپ کتاب جدید نیست.
موفقیت چگونه تعریف می شود؟
شما به دنبال روش هایی هستید تا مردم را به شما بپردازند.
آیا می خواهید دفعه دیگر از طرفداران خود بپرسید؟
به دنبال آن داستان کوتاه داکس ، دلیل کوتاه و شاید داستان قبل از باران دنبال می شود. انتظارات زیادی است .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا