پین کردن کامنت‌های اینستاگرام امکان‌پذیر می‌شود

اینستاگرام از دیروز شروع به ارائه قابلیت ارسال نظر کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر سه نظر در هر پست ارسال کنند تا در بالای بخش نظرات قرار گیرند.

این ویژگی برای تأکید بر مثبت بودن و تغییر نظرات منفی طراحی شده است تا افراد بتوانند لحن کلی نظرات قبلی را بهتر مدیریت کنند. همچنین لازم به ذکر است که اینستاگرام اخیرا قابلیت حذف گروهی از نظرات را معرفی کرده است. برای پین کردن نظر، کافی است کامنت را در iOS به سمت چپ بکشید و در اندروید انگشت خود را روی آن نگه دارید تا نماد پین را در کنار گزینه‌هایی مانند حذف و گزارش ببینید.

در اینستاگرام نظر دهید

اینستاگرام در چند سال اخیر توجه ویژه‌ای به بهبود ابزارهای مبارزه با مزاحمت آنلاین و انتشار اخبار جعلی داشته است و این تلاش‌ها به ویژه پس از روی کار آمدن آدام موذری، مدیرعامل فعلی اینستاگرام شدت گرفته است. بدیهی است که می توان به بهبود قابلیت های مدیریت نظرات اشاره کرد.

این شرکت از هوش مصنوعی برای حذف بسیاری از کامنت های توهین آمیز استفاده می کند و اگر کاربران بخواهند نظراتی با محتوای آزاردهنده ارسال کنند، اخطاری از هوش مصنوعی در اینستاگرام دریافت می کنند.

امکان ارسال نظر ویژگی چندان مهمی نیست اما در هر صورت می تواند برای مدیریت بهتر پست های کاربران مفید باشد. این قابلیت در حال حاضر برای اکثر کاربران فعال است و اگر هنوز این قابلیت را دریافت نکرده اید، احتمالا می توانید پس از دانلود و نصب آپدیت جدید اینستاگرام از آن استفاده کنید.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا