پیکسل 7 پرو تست مقاومت را به‌سختی پشت سر گذاشت

این بار زک نلسون با تست های سخت خود به سراغ پیکسل 7 پرو رفته است. آخرین پرچمدار گوگل که البته به سختی از این تست استقامت جان سالم به در برد.

Pixel 7 Pro آخرین پرچمدار گوگل در نظر گرفته می شود که این شرکت در اکتبر امسال به طور رسمی در کنار مدل استاندارد آن رونمایی کرد. گوگل در ساخت این گوشی از ترکیب آلومینیوم و گوریلا گلس Victus استفاده کرده است، بنابراین Pixel 7 Pro یکی از با کیفیت ترین گوشی های موجود در بازار است. اما تا زمانی که زک نلسون که با نام کاربری JerryRigEverything در شبکه های مجازی به خصوص یوتیوب استفاده می کند، نمی توان گوشی را باکیفیت خواند.

زک نلسون برای اثبات دوام پیکسل 7 پرو تصمیم گرفت تا این گوشی را مورد آزمایش قرار دهد تا ببیند گوگل تا چه اندازه از قطعات با کیفیت در تولید این گوشی استفاده کرده است. مانند همیشه، آزمایش‌های زک نلسون در چندین مرحله مختلف از جمله تست مقاومت صفحه نمایش در برابر خط و خش، تست مقاومت قاب و پنل پشتی در برابر خط و خش، تست سوختگی صفحه نمایش و در نهایت تست خمش شدید انجام شد.

Pixel 7 Pro در اولین آزمایش در سطح فشار 6 چند خراش گرفت. در سطح فشار 7، این خراش ها کمی عمیق تر شدند، بنابراین دیگر جسم تیزتر را هدف قرار نمی دهد. با این حال، به نظر می رسد که یک تیغ به راحتی می تواند صفحه نمایش پیکسل 7 پرو را خراش دهد. تصویری که در بالا مشاهده می کنید، تصویر پیکسل 7 پرو پس از تست خراش در برابر اجسامی مانند سکه، کلید، تیغ و غیره است. و می توانید ببینید که این محصول چقدر در برابر اجسام تیز آسیب پذیر است. پس از نتیجه تست خراش، زک گفت که پس از دو سال استفاده از این گوشی، احتمال زیادی وجود دارد که خراش های زیادی روی آن داشته باشد. بسیار بیشتر از آن چیزی که حتی یک کاربر پیکسل 6 باید انتظار داشته باشد. مگر اینکه پوشش خوبی برای آن درست کرده باشد.

در آزمایش بعدی، زک نلسون دقیقاً زیر صفحه نمایشگر آتش روشن کرد تا ببیند پیکسل سوخته چقدر بد است و آیا گوشی پس از این اتفاق به حالت عادی باز می گردد یا خیر. عملکرد لمسی صفحه نمایش در نتیجه این حادثه مختل نشد، اما سوختگی صفحه نمایش کوچک به حالت عادی بازنگشت.

در آخرین آزمایش که سخت‌ترین تست زک نلسون محسوب می‌شود، پیکسل 7 پرو با میزان فشاری که می‌توان با دست به گوشی وارد کرد، ارزیابی شد. با تماشای این ویدیو به وضوح می توانید متوجه شوید که قسمت آنتن پیکسل 7 پرو یک ترک کوچک دریافت کرده و بسیار نزدیک به شکسته شدن بود، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و به همین دلیل پیکسل 7 پرو به این لیست اضافه شد. محصولاتی که آزمون انعطاف پذیری زک نلسون را پشت سر گذاشتند.

منبع: 9to5Google

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا