چرا به وب سایت خود نیاز به SEO دارم؟

SEO بر روی همه وب سایت های اینترنت تأثیر می گذارد ، و اگر شغل آنلاین دارید ، برای وب سایت خود به SEO نیاز دارید.

مخفف SEO برای SEO. SEO وب سایت به تعیین میزان رتبه بندی آن در Google و سایر موتورهای جستجو کمک می کند. به سادگی ، چگونه پیوند وب سایت شما برای یک عبارت جستجوی خاص در صفحه نتایج ظاهر می شود.

آیا سئو واقعا برای وب سایت شما مهم است؟

دلیل اهمیت SEO برای وب سایت شما این است که SEO خوب منجر به ترافیک بیشتر می شود که می تواند به فروش بیشتر ، مشترکین لیست بیشتر ایمیل ، تبلیغات کلیک شده بیشتر و غیره تبدیل شود.

SEO برای وب سایت های کوچکتر حتی مهمتر است زیرا ممکن است بودجه زیادی برای پرداخت هزینه تبلیغات نداشته باشند. ترافیک موتورهای جستجو کاملاً رایگان است.

دو نوع بهینه سازی موتور جستجو

مطالب پربازدید کاربران

دو بخش اصلی یا بخش SEO وجود دارد. این SEO در صفحه و خارج از SEO است. هر دو به بهتر شدن در موتورهای جستجو کمک می کنند. اما گذشته از آن ، آنها تا حدودی متفاوت هستند. برای اینکه وب سایت شما خوب باشد به ترکیبی از سئو در داخل و خارج از آن نیاز دارید.

سئو در صفحه چیست؟

سئو در صفحه مربوط به مراحلی است که شما برای بهبود سئو در وب سایت خود انجام می دهید. این شامل موارد زیر است:

  • مطالب: کلیه مطالب محتوایی که برای وب سایت خود ارسال می کنید و شامل کلمات کلیدی افرادی است که برای جستجوی این محتوا استفاده می کنند باعث افزایش SEO در صفحه می شود. کلید واژه ها برای موتورهای جستجو مشخص می کند که مطالب شما درمورد چیست و این باعث افزایش رتبه شما می شود.
  • آدرس های اینترنتی: هنگامی که یک کلمه کلیدی را در URL خود وارد می کنید ، SEO را در وب سایت خود بهینه می کند.
  • تصاویر: تصاویر موجود در وب سایت شما حاوی مواردی به نام alt text است که برای بینندگان وب سایت شما قابل مشاهده نیست. شما می توانید کلمات کلیدی را در متن alt قرار دهید که توسط موتورهای جستجو ضبط می شود.
  • بهبود وب سایت: میزبانی و طراحی وب سایت شخصی خود باعث ایجاد تفاوت در سئو می شود. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سازگار با موبایل است و سرعت بارگیری سریع دارد.

سئو خارج از صفحه

این شامل مجموعه ای از مراحل است که می تواند باعث افزایش رتبه وب سایت شما بدون تغییر در خود سایت شود. این غالباً به نام پیوند بنایی شناخته می شود و روشی برای ایجاد لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت شما است.

بک لینک ها نشانه ای از محتوای ارزشمند در وب سایت شما هستند. جنبه اصلی بازیابی پیوندها از وب سایتهای کمی است. همچنین ، به اشتراک گذاشتن پیوندها به وب سایت شما از رسانه های اجتماعی باعث افزایش رتبه موتور جستجوگر شما خواهد شد زیرا پیوندهای رسانه های اجتماعی به عنوان بک لینک توسط موتورهای جستجو نمایش داده می شوند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا