فناوری اطلاعات

چرا دوربین‌های پاپ‌آپ از گوشی‌های موبایل حذف شدند؟

چند سال پیش، برخی از شرکت‌ها استفاده از دوربین‌های سلفی پاپ‌آپ را آغاز کردند که راه خوبی برای کاهش ضخامت لبه‌های اطراف صفحه نمایش به حساب می‌آمد. این ویژگی در ابتدا با استقبال خوبی مواجه شد، اما چرا دوربین های پاپ آپ از گوشی های هوشمند حذف شدند؟ در این ویدیو به همین موضوع می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

برای اولین بار در سال 2018، Vivo شروع به استفاده از این فناوری کرد. بعداً شرکت هایی مانند OnePlus و Xiaomi شروع به استفاده از این ویژگی برای برخی از گوشی های خود کردند. اگرچه این نوع دوربین ها بادوام بودند و هیچ گزارشی از شکستگی وجود نداشت، اما شرکت ها این ویژگی را کنار گذاشتند.

یکی از دلایل اصلی رها شدن این دوربین ها وزن زیاد آنهاست. به دلیل استفاده از قطعات و موتور متعدد، وزن گوشی های مورد نظر کمی افزایش یافت. علاوه بر این، این قطعات باعث افزایش ضخامت بدنه تلفن همراه می شوند و در کل بسیاری از کاربران اهمیت چندانی به موبایل های ضخیم نمی دهند.

از دیگر مسائل کلیدی دوربین های پاپ آپ باید به محدودیت مقاومت در برابر آب گوشی اشاره کرد. به طور مشخص، این نوع گوشی ها ضد آب نیستند و مصرف کنندگانی که قصد خرید گوشی های پرچمدار را دارند، معمولا این ویژگی را برایشان بسیار مهم می دانند. در نهایت به دلیل وجود این چالش ها، دوربین های پاپ آپ از بین رفتند و دیگر خبری از آنها در گوشی های هوشمند نیست.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا