چرا دیگر خبری از گوشی‌های دارای باتری قابل تعویض نیست؟

در سال های اخیر، تقریباً همه گوشی ها دیگر از باتری های قابل جابجایی استفاده نمی کنند. اما چرا مدتی پیش این قابلیت مفید امکان پذیر بود، اما اکنون سایر شرکت ها رویکرد خود را به کلی تغییر داده اند؟ در این ویدیوی کوتاه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

در آن سال‌ها که استفاده از باتری‌های قابل جابجایی رایج بود، بیشتر تلفن‌ها از پوشش پلاستیکی استفاده می‌کردند. اما در سال های اخیر استفاده از قاب های فلزی و شیشه ای رواج بیشتری پیدا کرده است و این نوع کیس ها چالش های زیادی را در هنگام تعویض باتری ایجاد می کنند. به همین دلیل، شرکت ها ترجیح داده اند که این ویژگی را به کلی کنار بگذارند.

همچنین باید به موضوع مقاومت در برابر نفوذ آب اشاره کرد. در حال حاضر اکثر گوشی های پرچمدار از قاب های ضد آب استفاده می کنند و زمانی که پنل پشتی کاملا به بدنه اصلی متصل می شود، فعال کردن این ویژگی برای شرکت ها آسان می شود. البته این یک واقعیت است که تقریباً همه گوشی هایی که ضد آب نیستند از باتری های قابل جابجایی استفاده نمی کنند.

در نهایت باید به یکی از مهم ترین دلایل این تصمیم، شکل باتری اشاره کرد. با توجه به پیشرفت‌های سخت افزاری موبایل، شرکت‌ها باید همیشه در تلاش باشند تا فضای کافی برای این قطعات پیشرفته پیدا کنند. اگر گوشی از باتری قابل جابجایی استفاده می کند، باید مستطیل یا مربع باشد. اما در حال حاضر تقریبا تمامی باتری ها به این شکل ساده نیستند و شکل آنها به قطعات استفاده شده در گوشی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر گوشی دارای یک سنسور دوربین بزرگ است، شکل باتری باید به گونه ای باشد که فضای کافی برای سنسور مورد نظر فراهم کند.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا