چرا نقل قول های محلی برای سئو مهم هستند؟

موتورهای جستجو هنگام جستجوی محصولات و خدمات مربوط به موقعیت مکانی شما ، از نقل قول ها برای محاسبه رتبه بندی شما در لیست استفاده می کنند. اگر کسب و کار شما فاقد استناد مناسب باشد ، رتبه بندی و ترافیک شما به بالاترین پتانسیل آنها نمی رسد. برای اینکه شغل خود را مورد توجه مشتریان بالقوه قرار دهید ، باید در اینترنت به نقل از قیمت ها جستجو کنید ، که در آن کسب و کار و اطلاعات مربوط به آن ذکر شده است.

اشکال مختلفی وجود دارد که نقل قول های محلی می تواند شامل آنها باشد ، مانند:

• نام شرکت

• نام شرکت ، شماره تجارت و آدرس

• نام شرکت ، شماره ، آدرس و وب سایت

روش های بسیاری وجود دارد که می توانید در وبلاگ ، وب سایت یا دایرکتوری محلی برای نقل قول برای شغل خود استفاده کنید. در هنگام جستجوی استناد به مشاغل خود برای بهبود رتبه بندی و افزایش دید برای مشاغل محلی خود ، از هر یک از این موارد آگاه باشید. خدمات نقل قول ساختمان می تواند با ارسال شغل خود به وب سایتهای لیست محلی و افزایش رتبه شما به تجارت شما کمک شایانی کند.

تأیید

از نقل قول ها برای اعتبارسنجی شغل شما استفاده می شود ، و این باعث می شود بخش مهمی از الگوریتمی که Google برای محاسبه رتبه شما استفاده می کند. ایجاد یک وب سایت آسان است و خود را در مورد چیزی متخصص می دانید ، اما استنادها شواهدی محکم است که نشان می دهد کار شما با ارزش و واقعی است.

سوله های کوچکتر

اگر یک شغل کوچک هستید ، Google وقتی ابعادی معتبر برای تجارت شما به صورت آنلاین وجود دارد ابزاری عالی است. اگر در موقعیت بسیار کمی از رقابت قرار دارید ، برای شرکت شما راحت تر است که از دیگران بهتر عمل کند و در نتایج جستجو برای کاربران در سراسر جهان و در درون جامعه شما ظاهر شود. لیست مشاغل محلی شما می تواند چشم انداز شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

ارتباطات اجتماعی

با ظاهر شدن در وبلاگ ها و لیست های محلی ، تجارت شما در جامعه بیشتر می شود. این امر باعث بهبود رتبه بندی موتورهای محلی شما می شود و اساساً صداقت شما را در Google تأیید می کند. هنگامی که در وب سایت های قانونی ، مانند روزنامه های محلی ظاهر می شوید ، بحث در مورد شایستگی شما دشوار است. همچنین نام شما را در ترکیب قرار داده و تجارت شما را در معرض جامعه قرار می دهد ، که برای گوگل بسیار عالی است.

قوام را تقویت کنید

سازگاری یکی از بزرگترین دارایی های شما در مورد Google است. اگر تجارت شما سازگار باشد ، مانند نگه داشتن همان اطلاعات تماس ، از این نظر هم Google و هم کاربرانی که به دنبال اطلاعات هستند ، قدردانی می کنند. با حفظ قوام ، می توانید موقعیت شرکت خود را سیمان کنید و پیدا کردن دیگران را برای دیگران راحت تر می کند.

اگر به نظر می رسد نیروی کار برای بهبود استنادها برای تجارت خود بالاتر است ، می توانید روی کیفیت حساب کنید خدمات ساختمان نقل قول برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو برای شغل خود و بهبود دید تجاری شما. رتبه بندی های جستجو برای تعیین مشروعیت مشاغل شما به نقل قول ها و همچنین اطلاعات دیگری که در اینترنت وجود دارد ، تکیه می کنند ، این امر باعث می شود که ردیابی و مدیریت لیست مشاغل محلی شما در تعدادی از وب سایت ها ، از جمله مکان هایی مانند اتاق تجارت ، مهم شود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا