چرا نوشتن محتوای SEO مکان مناسبی برای نویسندگان مستقل و تازه کار تازه کار است

نوشتن مستقل طیف گسترده ای را در بر می گیرد. انواع مختلفی از نوشتن وجود دارد که شما می توانید انجام دهید که دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید و چه تخصصی را دشوار کنید ؛ در واقع اگر باید به هر نوع دیگری تخصص دهید. به نظر من ، شما باید تخصص بگیرید (تخصص) ، اما این بحث برای یک روز دیگر است.

من از سال 1993 یک نویسنده مستقل کار هستم. من همه چیز را از مطالعه موردی ، گرفته تا کتاب های الکترونیکی ، مقالات وب ساده (SEO) گرفته تا مشتری ها نوشتم و بدون شک می توانم بگویم که اگر تازه وارد این شغل باشید ، تخصص در زمینه نوشتن مطالب جستجوگرها یکی است. ساده ترین راه برای شروع کار در زمین های شغلی.

برای اطلاعات شما ، در اینجا انواع مختلفی از مشاغل آزاد در زمینه نوشتن ارائه شده است که وی به آنها می پردازد و یا در آنها تخصص دارد.

بررسی اجمالی: انواع نوشته های مستقل

نوشتن کتاب الکترونیکی

مطالعات موردی

برگهای سفید

نوشتن مجله

نوشتن اطلاعاتی

نوشتن در رسانه های اجتماعی

مقالات SEO / محتوای وب

نامه مستقیم را کپی کنید

نوشتن فنی

چرا نوشتن محتوای SEO مکانی ایده آل برای نویسندگان مستقل جدید است

به نظر من در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد.

1. نیاز: نیاز به بازاریابی محتوا نیاز به نسخه ها بیش از هر زمان دیگری است.

اگر نمی دانید ، بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی است که شامل ایجاد و اشتراک رسانه و انتشار مطالب برای جذب مشتری می باشد. این شامل همه چیز از مقالات وب ، گرفته تا برگه های سفید ، مطالعات موردی ، فیلم ها است.

همانطور که می بینید ، چگونه شرکت های موجود در بازار آنلاین از فروش مستقیم از طریق ، به عنوان مثال ، یک تبلیغ دست کشیدند. امروزه مصرف کنندگان با بهره گیری از فناوری می خواهند اطلاعاتی را قبل از خرید کسب کنند. به همین دلیل است که بسیاری از آنها قبل از خرید ، در وب جستجو می کنند. اثبات – اثبات؟

دومین مطالعه سالانه خریداران بزرگ در مورد خرید فروشگاه های خرده فروشی جنرال الکتریک تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان دارد در مقیاس بزرگ قبل از خرید عمده ، قیمت ها و پیشنهادات تأمین مالی را تحقیق و مقایسه کنید.

براساس این مطالعه ، 81 درصد از مصرف کنندگان قبل از عزیمت به فروشگاه به اینترنت متصل شده اند که نسبت به سال قبل 20 درصد رشد داشته و به طور متوسط ​​79 روز برای جمع آوری اطلاعات قبل از خرید عمده می گذرانند.[[[[منبع: مطالعه: 81٪ بصورت آنلاین جستجو می کنند قبل از خرید بزرگ ، RetailingToday]

این بدان معنی است که نیاز به کپی وب ، کپی فروش ، اوراق سفید ، گرافیک ، پست های وبلاگ ، خبرنامه ها و غیره بیشتر از همیشه است.

2. می تواند بدون تجربه شروع شود: بر خلاف بسیاری از سوله ها که در آن شما باید مجموعه خاصی از مهارت ها و تجربه را داشته باشید (برای مثال ، نوشتن مطالعه موردی) ، نوشتن محتوای SEO به دست آوردن شغل بدون تجربه بسیار آسان است – اگر بتوانید علاوه بر مهارتهای نوشتاری خوب ، مهارتهای پژوهشی خوبی نیز داشته باشید.

چگونه این را اثبات کنیم؟ نمونه نوشتن قاتل (سئو).

3. سایت های پرداخت برای نوشتن: وب سایت های زیادی در وب وجود دارد که به شما می پردازد تا محتوای SEO را بنویسید ، مانند BlogMutt ، Helium و Yahoo! شبکه سهامداران و غیره

در حالی که بسیاری از این سایت ها به دلیل “دستمزد پایین” خود ، انتقاد می کنند (که بسته به شرایط شما می تواند بسیار ذهنی باشد) دیگران از حضورشان سپاسگزار هستند تا بتوانند یک تجربه فوری کسب کنند و مستقیماً از خفاش درآمد کسب کنند.

نتیجه گیری

همانطور که قبلاً ذکر شد ، من از سال 1993 نویسنده مستقل بوده ام. نوشتن SEO را در سال 2007 پیدا کردم ، زمانی که هنوز مکان نسبتاً جدیدی بود. اکنون ، عملاً تنها نوع نوشتاری است که من برای مشتری ها انجام می دهم زیرا نیاز بسیار زیاد است. بنابراین اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این یک روش عالی برای شروع سریع کار های نوشتن آزاد است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا