چرا پلی‌استیشن 5 یک سال پس از معرفی هنوز هم گران است؟

پلی استیشن 5 یکی از جذاب ترین کنسول های حال حاضر دنیاست و میلیون ها نفر مشتاق خرید آن هستند. اما اگر این کنسول در لیست خرید شما قرار دارد، می دانید که خرید آن دو مشکل عمده داشت: قیمت و موجودی محدود.

قیمت این کنسول بسیار بالاتر از آن چیزی است که باید باشد و همچنین در دسترس بودن بسیار محدود است. تا جایی که به نظرات مصرف کنندگان مقیم خارج از کشور نگاه می کنیم این دو مشکل را می بینیم. هر فروشگاه پلی استیشن 5 تمام موجودی خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش می رساند و بسیاری هنوز نمی توانند کنسول جدید سونی را بخرند.

شاید بپرسید مشکل از کجاست؟ باید بدانید که چنین مشکلی تنها به سونی و کنسول پلی استیشن 5 آن محدود نمی شود. بسیاری از محصولات دیجیتال در سال‌های اخیر با مشکلات موجودی مواجه شده‌اند و حتی شرکت‌هایی مانند اپل در حال حاضر برای تهیه دستگاه‌های مورد نیاز خود با مشکل مواجه شده‌اند.

مشکلی که از آن صحبت می کنیم در رسانه ها به عنوان بحران جهانی کمبود تراشه شناخته شده است. در این ویدیو در مورد بحران جهانی پردازش تراشه، دلایل ایجاد آن و راه حل های آن صحبت می کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا