چطور با لامپ معمولی عکس و فیلم با نورپردازی حرفه‌ای خلق کنیم؟

وسایل روشنایی برای کارهای حرفه ای گران هستند و در دسترس همه نیستند. اما با چند ترفند و خرید یک یا دو وسیله ارزان قیمت می توانید نورپردازی حرفه ای و چشم نواز را برای شروع فیلم برداری حتی با یک لامپ ساده دریافت کنید. در این ویدیو نحوه انجام این کار را به شما آموزش می دهیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

اولین چیزی که نیاز دارید یک لامپ خوب و قدرتمند است. در این ویدیو از یک لامپ 60 واتی استفاده کردیم که به راحتی می توانید از پاور استورها خریداری کنید. اما وسیله دومی که نیاز دارید یک نگهدارنده فلاش خارجی است که می توانید هم مدل پلاستیکی و هم فلزی را در آن بخرید. البته ما مدل فلزی را به دلیل استحکام بیشتر آن توصیه می کنیم.

سومین وسیله ای که به آن نیاز دارید پخش کننده و نرم کننده نور سهموی است که در این ویدیوی Godox P120H به شما پیشنهاد می کنیم. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، چراغ های جلو، لامپ ها و سیم ها تنها بخشی از Shareware برای تعیین اهداف هستند که می توانید برای نورپردازی حرفه ای یا اقتصادی استفاده کنید. طبق برآوردهای ما مجموع قیمت این دستگاه ها به 5 میلیون تن هم نمی رسد، در حالی که اگر بخواهید لوازم روشنایی حرفه ای بخرید باید چندین برابر این قیمت را بپردازید.

از شما دعوت می کنیم ویدیوی نصب این دستگاه ها و نورپردازی حرفه ای را تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای مختلف برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای حرفه ای و تصاویر» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا