چطور در واتساپ از چت‌ها خروجی بگیریم؟ (فرمول قسمت 73)

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که صادرات چت واتساپ چیست و چگونه از آن استفاده کنید. در این قسمت از برنامه فرمول به این سوال پاسخ خواهیم داد.

WhatsApp از فضای Google Drive برای پشتیبان‌گیری از متن و فایل‌ها در چت‌های شما استفاده می‌کند. اما در صورت تمایل، می‌توانید با صادرات چت به واتس‌اپ و در کنار هم قرار دادن آن‌ها، تمام پیام‌ها، عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌ها را از یک چت با یک کلیک صادر کنید.

برای حذف فایل‌ها و پیام‌ها از واتس‌اپ، ابتدا چت مورد نظر را انتخاب کنید، سپس روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. از منوی باز شده “Export chat” را انتخاب کنید. اکنون دو گزینه را روی صفحه خواهید دید.

اگر بدون رسانه را انتخاب کنید، حداکثر 40000 پیام اخیری که ارسال یا دریافت می کنید به یک فایل متنی صادر می شود.

اما با انتخاب گزینه Include Media می توانید تا 10000 پیام اخیر را به همراه فایل ها و عکس هایی که ارسال و دریافت کرده اید از واتس اپ صادر کنید.

در نهایت، باید انتخاب کنید که واتس اپ چگونه این فایل ها را برای شما ارسال می کند. می توانید ایمیل یا هر گزینه دیگری را که می خواهید انتخاب کنید.

به این ترتیب شما مکالمات و تمامی فایل هایی که در آن چت را ارسال یا دریافت کرده اید را با هم در یک فایل خواهید داشت.

بیشتر بخوانید:
21 ترفند واتس اپ که باید بدانید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا