اپلیکیشن و نرم‌افزار

چگونه از چراغ‌قوه اپل واچ استفاده کنیم؟

با قابلیت اپل واچ می توانید به راحتی شب را روشن کنید. اپل واچ ویژگی های عالی مانند ردیاب سلامت و حتی پخش کننده موسیقی را در یک ساعت هوشمند کوچک ارائه می دهد. با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند که اپل واچ چراغ قوه نیز دارد.

چگونه از چراغ‌قوه اپل واچ استفاده کنیم؟

در این مقاله از هیلی بیلی مگ نحوه فعال کردن چراغ قوه اپل واچ و حالت های مختلف آن را به شما نشان می دهیم. اگر شما هم اپل واچ دارید فراموش نکنید که تا انتهای این مقاله جذاب و بسیار مفید ما را دنبال کنید.

به مرکز کنترل اپل واچ بروید.

برای فعال کردن حالت چراغ قوه ابتدا باید وارد Control Center شوید. برای انجام این کار، مچ دست خود را بلند کنید یا صفحه اپل واچ خود را لمس کنید. حالا صفحه را از پایین به بالا بکشید (به بالا اسکرول کنید). با استفاده از انگشت یا تاج دیجیتالی به پایین بروید و نماد چراغ قوه را انتخاب کنید.

چگونه از چراغ‌قوه اپل واچ استفاده کنیم؟

در این بخش سه حالت چراغ قوه برای انتخاب وجود دارد:

  • نور سفید ثابت
  • نور سفید چشمک زن
  • چراغ قرمز ثابت

برای جابه‌جایی بین حالت‌های مختلف، انگشت خود را به چپ بکشید. نور سفید ثابت زمانی که در یک اتاق تاریک هستید گزینه خوبی است. نور سفید چشمک زن برای استفاده در هنگام دویدن در شب عالی است تا دیگران بدانند شما در حال حرکت هستید. نور قرمز همچنین می تواند به شما کمک کند دید در شب خود را حفظ کنید و در عین حال دید بهتری از آنچه در اطراف شما وجود دارد را ارائه دهید.

فقط لازم به ذکر است که پس از انتخاب حالت چراغ قوه، زمانی که صفحه نمایش رو به شما نیست، این حالت روشن ترین حالت خواهد بود. وقتی صفحه نمایش را به سمت خود می چرخانید، نور کمی تاریک می شود و اپل واچ زمان را به شما نشان می دهد. برای خاموش کردن چراغ قوه، دکمه Digital Crown را فشار دهید یا از بالا به پایین بکشید.

با نکات بالا می توانید به راحتی شب را با اپل واچ خود روشن کنید. چراغ قوه چیزی است که ما هرگز نمی دانیم چه زمانی به آن نیاز خواهیم داشت. اکنون، به لطف اپل واچ، تنها چند لمس با یک چراغ قوه خوب فاصله دارید. چه در شب در خارج از منزل باشید و چه حتی به کمی نور اضافی نیاز داشته باشید، چراغ قوه اپل واچ قطعا می تواند مفید باشد.

چه ویژگی های عالی دیگری در مورد ساعت اپل می شناسید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر کاربران هیلی بیلی مگ در میان بگذارید.

منبع: MakeUseOf

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا