چگونه انواع گوشی و تبلت را به مانیتور تبدیل کنیم؟

در بسیاری از خانه ها، معمولاً می توانید یک تلفن یا تبلت قدیمی را ببینید که در گوشه ای بدون استفاده نشسته است. در این ویدیو در مورد نحوه تبدیل گوشی و تبلت به مانیتور صحبت خواهیم کرد.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

ابتدا به وب سایت SpaceDesk رفته و اپلیکیشن مورد نیاز لپ تاپ، گوشی یا تبلت خود را دانلود و نصب کنید. سپس این برنامه را روی هر دو دستگاه باز کنید و باید توجه داشته باشیم که هر دو دستگاه باید به یک شبکه وای فای متصل باشند.

این برنامه معمولاً IP شبکه را به صورت دستی تشخیص می دهد، اما اگر به دلایلی این اتفاق نیفتاد، باید IP را به صورت دستی وارد کنید. به این ترتیب گوشی یا تبلت شما به یک مانیتور ثانویه تبدیل می شود.

برای تنظیم موقعیت مانیتور ابتدا روی Windows کلیک راست کرده و سپس Display Settings را انتخاب کنید. در این محیط می توانید محل مانیتور ثانویه را مشخص کنید. به عنوان مثال، اگر گوشی را زیر مانیتور اصلی قرار دهید و تنظیمات مورد نظر را فعال کرده باشید، می توانید با کشیدن یک پنجره به پایین، این پنجره را روی گوشی خود مشاهده کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا