چگونه حالت ناشناس گوگل مپ را فعال کنیم

حالت ناشناس Google Maps تقریبا یک سال است که در دسترس است، اما ممکن است هنوز متوجه آن نشده باشید. در حالی که با گزینه های موجود می توانید به راحتی از این قابلیت استفاده کنید.

قبلا به صورت کلی به حالت ناشناس نرم افزارهای مختلف پرداخته ایم اما با کمک این آفیس در چند مرحله ساده می توانید حالت ناشناس را در اپلیکیشن گوگل مپ فعال کنید، روشی که هم در اندروید و هم در iOS قابل اجرا است. .

مرحله دوم استفاده از حالت ناشناس در Google Map است اولین قدم استفاده از حالت ناشناس نقشه گوگل است

برای استفاده از حالت ناشناس در Google Maps، این مراحل را دنبال کنید:

  1. برنامه Google Maps را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید.
  2. روی عکس نمایه خود کلیک کنید تا منوی تنظیمات نقشه گوگل نمایش داده شود.
  3. “فعال کردن حالت ناشناس” را لمس کنید که اولین گزینه منو است.
  4. شما در حالت ناشناس قرار می گیرید و پنجره ای ظاهر می شود که ویژگی های ناشناس را فهرست می کند. روی «بستن» کلیک کنید تا وارد وسط نقشه گوگل شوید.

توجه: اگر روی “بیشتر بیاموزید” کلیک کنید، از Google Maps حذف می شوید و به وسط مرورگر هدایت می شوید، در این صورت ممکن است مرورگر ناشناس نباشد و سابقه مرور شما ذخیره شود.

از حالت ناشناس Google Maps خارج شوید ویژگی های ناشناس نقشه گوگل

حالت ناشناس نقشه گوگل برای ذخیره جستجوها و مکان شما طراحی شده است. وقتی این حالت فعال باشد، سابقه موقعیت مکانی در دسترس نیست، به این معنی که هر کجا که بروید یا پیمایش کنید، در سابقه Google حساب‌های Google شما ذخیره نمی‌شود.

از سوی دیگر، اگر از نرم افزارهای اعلان موقعیت مکانی مانند مخاطبین مورد اعتماد یا اشتراک گذاری موقعیت مکانی در Google Maps استفاده می کنید، اطلاعات موقعیت مکانی شما در دسترس مخاطبان شما قرار نخواهد گرفت. ویژگی‌هایی مانند تاریخچه موقعیت مکانی، اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی، مشارکت‌ها، دستیار صوتی Google در حین پیمایش، نقشه‌های آفلاین و برگه «برای شما» نیز در حالت ناشناس در دسترس نیستند.

توجه داشته باشید که برای استفاده از حالت ناشناس، باید از نسخه ارتقا یافته اپلیکیشن Google Maps استفاده کنید.

عکس ها: نقشه گوگل

منبع: Android Police

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا