چگونه خطای صفحه سیاه را برطرف کنیم و دلیل آن چیست؟

به دلیل طرحی که ویندوز 7 طراحی شده است ، اگر شروع به مواجه شدن با خطای صفحه سیاه کند یا به آن «صفحه آسیب دیده» گفته می شود ، کند می شود. ویندوز 7 نیز برای خرابی ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده ، به خصوص وقتی مسئله خطا پیش می آید. جالب است که علت خطا یک رمز و راز نیست و تعمیر آن بسیار مشکل است.

اگر می خواهید تصدیق کنید که دلیل “خطای صفحه سیاه” در ویندوز 7 چیست ، ممکن است از جواب شگفت زده شوید. این اشکال جدید اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. صفحه سیاه فقط کار کاربران را از کار در رایانه های خود باز می دارد ، اما همچنین امکان بوت شدن را نیز ایجاد می کند. در ورود به سیستم رایانه ای که در ابتدا خطایی پیدا شده است.

تنظیمات رجیستری بصورت منظم و منظم نگهداری می شوند و ممکن است پرونده های فاسد رجیستری از برنامه های مخرب خراب شوند. ورود به سیستم همه ورودی ها از جمله ایمیل و هر برنامه جدید را ذخیره می کند. اعتقاد بر این است که دلیل خطای صفحه سیاه این است که برخی از تنظیمات رجیستری به درستی بارگیری نمی شوند – این باعث می شود ویندوز به جای نمایش دسک تاپ و برنامه ها ، فقط یک صفحه سیاه بدست آورد. هر بار که کامپیوتر خود را ستاره می کنید ، بلافاصله داده ها را از رجیستری برای بارگیری برنامه ها می خواند. اگر یکی از این تنظیمات خراب باشد ، خطاها شروع به ظاهر می شوند.

خطاهای ویندوز 7 را برطرف کرده و رجیستری را بازیابی کنید.

رایانه خود را از این مشکلات برطرف کنید و نگه دارید. شما فقط باید مراحل ساده را دنبال کنید. اگر تکنسین رایانه نیستید ، سعی نکنید رجیستری را به صورت دستی تعمیر کنید. همه چیز می تواند از دست خارج شود. علاوه بر این ، شما ممکن است تمام پرونده ها و برنامه های اساسی خود را گم کنید.

از طرف دیگر ، استفاده از برنامه تعمیر رجیستری ایده خوبی است. این بسته می تواند برای اهدافی مانند حذف همه ورودی های اشتباه از رجیستری مورد استفاده قرار گیرد تا خطای صفحه سیاه در ویندوز 7 در هر زمان حذف شود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا