اپلیکیشن و نرم‌افزار

چگونه در اندروید چند برنامه را هم‌زمان حذف کنیم؟

در آن زمان حذف چندین برنامه کاربردی در Android یک چالش بود ، زیرا به طور پیش فرض امکان انجام این کار در سیستم عامل وجود نداشت. با این حال ، فروشگاه Play حذف چندین برنامه Android را به طور همزمان آسان می کند.

در گذشته ، کاربران یا به روت کردن گوشی (که خطرات خاص خود را دارد) متوسل می شدند یا این کار را به روش های پیچیده و وقت گیر انجام می دادند. خوشبختانه با PlayStore می توانید چندین برنامه را به سرعت از حافظه گوشی خود حذف کنید. با هیلی بیلی مگ همراه باشید تا نحوه انجام این کار را بیاموزید.

در اولین مرحله ، Play Store را باز کرده و حساب خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه نشان دهید.

چندین برنامه Android را همزمان حذف کنید

اکنون در منوی ظاهر شده ، روی مدیریت برنامه ها و دستگاه کلیک کنید.

چندین برنامه Android را همزمان حذف کنید

در اینجا قسمتی را مشاهده خواهید کرد که میزان حافظه باقی مانده از دستگاه را به شما نشان می دهد. به آن اشاره کنید.

چندین برنامه Android را همزمان حذف کنید

با این کار صفحه ای ظاهر می شود که در آن می توانید همه برنامه هایی را که از Play Store نصب کرده اید مشاهده کنید. اکنون فقط همه برنامه هایی را که نیاز ندارید برجسته کنید و سپس روی نماد سطل زباله در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

چندین برنامه Android را همزمان حذف کنید

در نهایت ، با انتخاب گزینه Uninstall ، باید همه برنامه های انتخاب شده برای حذف را تأیید کرده و منتظر حذف آنها باشید.

چندین برنامه Android را همزمان حذف کنید

این است! هرگونه برنامه ای که نمی خواهید در این چند دقیقه حذف می شود. با حذف چندین برنامه Android به طور همزمان ، می توانید حافظه گوشی خود را به سرعت خالی کنید. این به شما فضای بیشتری برای محتوای مفیدتر و مفیدتر می دهد.

چه روشهای دیگری را برای پاکسازی حافظه گوشی های اندرویدی می شناسید؟ آیا استفاده از برنامه های خاص را توصیه می کنید؟ فراموش نکنید که به ما اطلاع دهید.

به

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا