فناوری اطلاعات

چگونه در گلکسی واچ 5 پرو، مسیر ورزشی اختصاصی ایجاد کنیم؟

بدون نیاز به اینترنت و گوشی هوشمند، می توانید با استفاده از GPS در Galaxy Watch 5 Pro پیمایش کنید. افرادی که کارهایی مانند دوچرخه سواری و پیاده روی را دوست دارند، این ویژگی برای آنها بسیار مفید خواهد بود. در این ویدیوی کوتاه، نحوه ایجاد یک مسیر ورزشی سفارشی در گلکسی واچ 5 پرو را مورد بحث قرار می دهیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

در این زمینه می توانید از مسیرهای از پیش آماده شده با پسوند GPX تهیه شده توسط کاربران استفاده کنید. اما گاهی اوقات می خواهید مسیر را خودتان تعیین کنید. در این زمینه می توانید از PlotRoute.com استفاده کنید که استفاده از آن بسیار آسان است.

در این سایت می توانید مسیرهای مورد نظر خود را در شهرها و مکان های مختلف مشخص کنید. سپس باید روی گزینه دانلود کلیک کرده و GPX را انتخاب کنید تا آهنگ با این پسوند ذخیره شود. سپس باید با هر روشی که می خواهید فایل دانلود شده را به گوشی خود انتقال دهید. سپس با باز کردن این فایل به اپلیکیشن اختصاصی سامسونگ برای این کار هدایت می شوید و می توانید مشخص کنید که این مسیر دوچرخه سواری است یا پیاده روی. با فعال کردن گزینه Reverse مسیر معکوس برای شما فعال می شود.

در نهایت، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از این مسیر در تلفن خود استفاده کنید یا ساعت هوشمند خود. با زدن گزینه راه اندازی، می توانید حرکت گلکسی واچ 5 پرو خود را بلافاصله شروع کنید. باید توجه داشته باشیم که در صورت تمایل به استفاده از این قابلیت در شهر باید توجه داشته باشیم که با این قابلیت مسیرهای صحیح پیش رو به شما اطلاع داده نمی شود و فقط می توانید از همان مسیر از پیش تعیین شده استفاده کنید. در مقایسه با ساعت های گارمین، جی پی اس این ساعت 15-20 متر خطا دارد.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا