چگونه در گوشی‌های سامسونگ مکالمات را ضبط کنیم؟

اگر به دنبال قابلیتی هستید که به شما کمک کند بدون نیاز به برنامه های شخص ثالث تماس ها را در گوشی های سامسونگ ضبط کنید، این مقاله را از دست ندهید.

یکی از قابلیت هایی که قطعا بسیاری از کاربران دوست دارند در گوشی خود داشته باشند، امکان ضبط مکالمات است که امروزه به لطف اپلیکیشن های شخص ثالث فراهم شده است. اما ما همیشه گفته ایم و هنوز هم می گوییم که اگر بهترین اپلیکیشن برای انجام کاری طراحی شده باشد، باز هم در وهله اول بهتر است که خود گوشی آن ویژگی را داشته باشد و کاربر نیز نیاز به نصب اپلیکیشن های دیگر را می بیند.

ضبط تماس نیز یکی از آن ویژگی‌هایی است که معمولاً برای استفاده از آن باید از برنامه‌های شخص ثالث استفاده کنید. اما جالب است بدانید که گوشی های سامسونگ در ابتدا چندین سال است که این ویژگی را دارند و نیازی به نصب اپلیکیشن های ضبط تماس شخص ثالث را از بین می برند. البته این قابلیت در اپلیکیشن چت خود گوگل یعنی گوگل فون نیز دیده می شود، اما کاربران گوشی های سامسونگ مدت هاست که می توانند از آن استفاده کنند، اما احتمالا برخی از شما نمی دانستید که چنین چیزی وجود دارد.

حال این سوال پیش می آید که چگونه باید این قابلیت را در گوشی گلکسی خود فعال کنیم؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که مانند تصویر زیر وارد اپلیکیشن Phone شوید و روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. در منوی باز شده روی Settings کلیک کنید تا وارد منوی تنظیمات گوشی شوید.

چگونه در گوشی‌های سامسونگ مکالمات را ضبط کنیم؟
چگونه در گوشی‌های سامسونگ مکالمات را ضبط کنیم؟

در قسمت اول با سه گزینه روبرو خواهید شد که آخرین گزینه Call Conversation است. برای ورود به منو روی این گزینه ضربه بزنید و می توانید تماس را طوری تنظیم کنید که به صورت خودکار تماس ها را ضبط کند یا یک سری تنظیمات دیگر که شامل ضبط همه تماس ها، ضبط تماس با شماره های ذخیره نشده، ضبط تماس با شماره های خاص و … می شود.

ضبط تماس های سامسونگ
ضبط تماس های سامسونگ

این ویژگی برای همه بازارها در دسترس نیست!

توجه داشته باشید که این ویژگی برای همه برنامه های تماس و همه مناطق در دسترس نیست. ابتدا باید از اپلیکیشن رسمی سامسونگ استفاده کنید و مهمتر از آن توجه داشته باشید که در برخی مناطق از آنجایی که ضبط تماس ممنوع و غیرقانونی است، شرکت کره ای مجبور به حذف این قابلیت شده است. بنابراین اگر این مراحل را طی کردید تعجب نکنید، اما گزینه فعال کردن این ویژگی را مشاهده نکنید. اگر این قابلیت در گوشی شما موجود نباشد، منوی تنظیماتی که در ابتدا باز می کنید کاملا متفاوت خواهد بود. همچنین می‌توانید از برنامه‌های ضبط تماس شخص ثالث استفاده کنید که برخی از آنها به خوبی کار می‌کنند.

آیا این ویژگی در گوشی گلکسی شما وجود دارد؟

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا