چگونه دسته بازی کنسول را به گوشی وصل کنیم؟

برخی از کاربران نمی دانند که امکان اتصال کنسول بازی به گوشی وجود دارد. از سوی دیگر برخی معتقدند چنین کاری بسیار سخت و پیچیده است. اما باید بگوییم که شما به راحتی می توانید چنین کاری را انجام دهید و در این ویدیو به همین موضوع می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

ابتدا باید بلوتوث گوشی خود را روشن کنید. برای کنترلرهای پلی استیشن، باید دکمه های PS و Share را همزمان نگه دارید تا چراغ ها چشمک بزنند. در زیر می توانید نام دسته بازی را در منوی بلوتوث گوشی انتخاب کنید و گوشی را به راحتی و به راحتی به کنترلر متصل کنید.

بسیاری از کاربران از دسته بازی های کنسولی برای بازی Call Of Duty Mobile استفاده می کنند. پس از اتصال کنسول، در منوی این بازی باید مشخص کنید که کنترلر به PS5، PS4 یا Xbox متصل است. با دسته بازی به راحتی می توانید این بازی محبوب را تجربه کنید. لازم به ذکر است که می توانید دکمه های این بازی را شخصی سازی کنید. در عین حال، بسیاری از بازی های دیگر نیز از کنترلرهای کنسول پشتیبانی می کنند.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساخت هر گونه ویدیویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا