چگونه سرویس های داده کاوی وب با جمع آوری خودکار داده ها در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کنند

تراش داده ها فرآیند استخراج داده ها از وب تنها با استفاده از برنامه نرم افزاری از یک وب سایت نصب شده است. داده های استخراج شده توسط هر کسی می تواند برای هر هدفی به دلخواه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد زیرا وب حاوی تمام داده های مهم در جهان است. ما بهترین نرم افزار استخراج داده های وب را ارائه می دهیم. ما تجربه و دانش بی نظیری در استخراج داده های وب ، واگرد تصویر ، واگرد صفحه ، خدمات استخراج ایمیل ، استخراج داده و ضبط وب داریم.

چه کسی می تواند از خدمات جمع آوری اطلاعات استفاده کند؟

خدمات استخراج و استخراج داده ها توسط هر سازمان ، شرکت یا هر شرکتی که می خواهد داده هایی از یک صنعت خاص ، داده های مشتری هدف ، یک شرکت خاص یا هر چیز موجود در شبکه مانند داده های ID ایمیل ، نام وب سایت ، اصطلاح جستجو یا هر چیزی که در وب موجود است. بیشتر اوقات ، شرکت بازاریابی دوست دارد با استفاده از داده کاوی و استخراج داده ها ، بازاریابی یک محصول خاص را در یک صنعت خاص انجام دهد و برای مثال اگر X می خواهد با یک رستوران در کالیفرنیا تماس بگیرد ، به مشتری هدف برسد ، بنابراین برنامه ما می تواند داده هایی را برای یک رستوران کالیفرنیا و یک شرکت بازاریابی استخراج کند از این داده ها برای بازاریابی نوع محصول رستوران خود استفاده کند. شبکه و شرکت بازاریابی چند جانبه همچنین با استخراج داده های یک مشتری بالقوه خاص ، از خدمات استخراج داده و بازخرید داده برای یافتن مشتری جدید استفاده می کند و آنها می توانند از طریق تلفن با مشتری تماس بگیرند ، کارت پستال و بازاریابی پست الکترونیکی ارسال کنند ، به این ترتیب آنها شبکه عظیم خود را ایجاد کرده و گروه بزرگی را برای محصولات خود و شرکت خود ایجاد می کنند.

ما به چندین شرکت کمک کردیم ، به عنوان مثال ، داده های خاصی را با توجه به نیاز آنها پیدا کنند.

استخراج داده های وب

صفحات وب با استفاده از زبان های نشانه گذاری مبتنی بر متن (HTML و XHTML) ایجاد می شوند و آنها اغلب حاوی اطلاعات مفید زیادی به صورت متن هستند. با این حال ، بیشتر صفحات وب برای کاربران نهایی و نه برای سهولت استفاده خودکار طراحی شده اند. به همین دلیل ، ابزارهایی ایجاد شده اند که از شر محتوای وب خلاص می شوند. Web scraper یک API برای استخراج داده از یک وب سایت است. ما به شما کمک می کنیم نوعی رابط برنامه نویسی برنامه (API) ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا داده ها را بر اساس نیاز خود خراش دهید. ما برنامه داده کاوی داده وب با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را ارائه می دهیم

جمع آوری داده ها

معمولاً داده ها با استفاده از ساختارهای اطلاعاتی مناسب برای پردازش خودکار توسط رایانه ها و نه افراد ، بین برنامه ها منتقل می شوند. این قالب ها و پروتکل های تبادل معمولاً دقیقاً تنظیم می شوند ، به خوبی مستند شده ، به راحتی تجزیه و تحلیل می شوند و ابهام را به حداقل می رسانند. اغلب اوقات ، شخص اصلاً نمی تواند بخواند. به همین دلیل عنصر کلیدی که خراش داده ها را از تجزیه و تحلیل منظم متمایز می کند این است که خروجی خراشیده شده برای ارائه به کاربر نهایی در نظر گرفته شده است.

استخراج کننده ایمیل

ابزاری که به شما کمک می کند شناسه های ایمیل را به طور خودکار از هر منبع معتبری به نام ایمیل استخراج کننده استخراج کنید. این کار عمدتا به عملکرد جمع آوری مخاطبین تجاری از صفحات وب مختلف ، پرونده های HTML ، پرونده های متنی یا هر قالب دیگر بدون شناسه های ایمیل تکراری انجام می شود.

صفحه تراشیدن

خراش دادن صفحه به عمل خواندن اطلاعات متنی از صفحه نمایش رایانه و جمع آوری داده های بصری از منبع اشاره دارد ، نه تجزیه و تحلیل داده ها مانند خراش دادن وب.

خدمات داده کاوی

خدمات داده کاوی فرایند استخراج الگوها از اطلاعات است. جمع آوری داده ها در حال تبدیل شدن به ابزاری فزاینده مهم برای تبدیل داده ها به اطلاعات است. هر فرمت از جمله MS Excel ، CSV ، HTML و بسیاری از قالب های دیگر با توجه به نیاز شما.

عنکبوت وب

عنکبوت وب یک برنامه رایانه ای است که به صورت سیستماتیک ، خودکار یا ساختاریافته در شبکه جهانی وب جستجو می کند. بسیاری از وب سایت ها ، به ویژه موتورهای جستجو ، از روش spider به عنوان راهی برای ارائه داده های به روز استفاده می کنند.

وب گیر

Web grabber فقط نام دیگری برای تراشیدن داده یا استخراج داده است.

ربات وب

Web Bot یک برنامه نرم افزاری است که ادعا می شود با ردیابی کلمات کلیدی وارد شده در اینترنت می تواند وقایع آینده را پیش بینی کند. وب ربات بهترین نرم افزار برای جذب مقالات ، وبلاگ ها ، محتوای مربوط به وب سایت و بسیاری از داده های مربوط به وب سایت است. ما با بسیاری از مشتریان برای استخراج داده ها ، حذف داده ها و استخراج داده ها کار کرده ایم ، آنها واقعاً از خدمات ما خوشحال هستند که ما خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم و ساخت داده های کسب و کار خود را بسیار آسان و به طور خودکار

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا