چگونه طول عمر باتری لپ‌تاپ را افزایش دهیم؟

لپ تاپ ها دستگاه های ارزان قیمتی نیستند و بنابراین ما طبیعتا دوست داریم سال ها از لپ تاپ های خود استفاده کنیم. در این میان عمر باتری یکی از مهم ترین ویژگی های لپ تاپ ها است و اگر به خوبی از باتری لپ تاپ خود مراقبت کنید، می توانید عمر آن را افزایش دهید.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

برخی از نرم افزارها به محض روشن شدن لپ تاپ در پس زمینه سیستم فعال می شوند و انرژی باتری را مصرف می کنند. اما با مراجعه به تنظیمات این برنامه ها، معمولاً می توانید گزینه ای برای غیرفعال کردن این ویژگی پیدا کنید.

برای راه حل دوم باید به اهمیت خنک نگه داشتن سیستم اشاره کرد. به طور کلی گرما مهمترین دشمن باتری انواع دستگاه ها است و باعث کاهش عمر آنها می شود. پس بهتر است از کول پد برای لپ تاپ خود استفاده کنید. اگرچه برخی از کارشناسان معتقدند که پدهای خنک کننده نمی توانند دمای بدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهند، اما نمی توانیم اثربخشی آنها را پنهان کنیم.

اگر شما از جمله کاربرانی هستید که از لپ تاپ در یک مکان ثابت استفاده می کنید، در اکثر مواقع نیازی به باتری ندارید. در این صورت بهتر است باتری را تا حدود 60-70 درصد شارژ کرده و سپس از بدنه خارج کنید. البته این در مورد لپ تاپ هایی که از باتری های قابل جابجایی استفاده می کنند صدق می کند. پس از انجام این کار، باتری را هر چند هفته یک بار به شارژر متصل کنید تا عمر آن کوتاه بماند.

البته در پایان باید بگوییم که باتری لپ تاپ مانند سایر باتری های مشابه عمر محدودی دارد. بنابراین هر چقدر هم که از آن مراقبت کنید، در نهایت عمر آن کاهش می یابد و در نهایت می توانید با تعویض باتری مشکلات را برطرف کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا