چگونه ظرفیت واقعی پاوربانک را حساب کنیم؟

بسیاری از کاربران نمی دانند که عدد نوشته شده روی بدنه پاوربانک ظرفیت واقعی آنها را نشان نمی دهد. یعنی اگر یک پاوربانک 20000 میلی آمپری بخرید، آن پاوربانک نمی تواند گوشی را با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی 5 بار شارژ کند. اما چگونه می توانیم ظرفیت واقعی یک پاوربانک را محاسبه کنیم؟

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

برای محاسبه ظرفیت واقعی با دقت بالا، باید از فرمول های جریان، ولتاژ و توان استفاده کنیم. اما واقعیت این است که بدون استفاده از فرمول های پیچیده می توانیم ظرفیت واقعی پاوربانک را با دقت نسبتا خوبی محاسبه کنیم. به عبارت ساده، برای به دست آوردن ظرفیت واقعی پاوربانک، به عنوان مثال 10000 میلی آمپر ساعت، کافی است ظرفیت آن را 25-30 درصد کاهش دهید.

این بدان معناست که یک پاوربانک 10000 میلی آمپری در واقع ظرفیت واقعی بین 7000 تا 7500 میلی آمپر ساعت را ارائه می دهد. البته برخی از پاوربانک ها نیز ظرفیت واقعی را روی بدنه می نویسند. لازم به ذکر است همانطور که ظرفیت باتری گوشی پس از مدتی استفاده کاهش می یابد، این پدیده در پاوربانک ها نیز وجود دارد.

در آخر به شما توصیه می کنیم پاوربانک را فقط از برندهای معروف خریداری کنید و همیشه بر اساس ظرفیتی بیش از نیاز خود پاوربانک خریداری کنید تا در این زمینه با مشکل مواجه نشوید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا