طراحی و سئو وب سایت

چگونه علامت های انعطاف پذیر را بسازیم (+ سازندگان برتر کشش کشش)

چگونه علامت های انعطاف پذیر را بسازیم (+ سازندگان برتر کشش کشش)

این پست از سایت باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب که از دانشنامه ویکی پدیا مطلبی در مورد "چگونه علامت های انعطاف پذیر را بسازیم (+ سازندگان برتر کشش کشش)" ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در زمینه اموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ به دسته بندی " "مراجعه کنید.

احساسات جهانی و احساسات شخصی در Twitch دو نوع احساس وجود دارد. هر کاربر Twitch می تواند برداشت های جهانی را بدست آورد. با این حال ، احساسات خود شما هستند و می توانید آنها را ایجاد کنید.
شما احساسات را با یک کد بیان می کنید – یک روده بزرگ به دنبال نام emote ، و در انتها با یک روده دیگر. به عنوان مثال ، امضای سوئیچ Kappa نام دارد و هنگام استفاده از آن می نویسید: Kappa. کاپا به کنایه یا شوخ طبعی خشک اشاره دارد. هنگام ایجاد یک فرستنده سفارشی ، هر شکلک باید با بی انصافی نسبت به کانال شروع شود. به عنوان مثال ، شکلک های سفارشی در کانال KayPea Twitch با “: kayp” شروع می شوند ، به عنوان مثال: kaypGood: و: kaypRainbow:
در بخش تنظیمات ، می توانید احساسات خود را در داشبورد مدیریت کنید.

نحوه ایجاد علامت کشش:

Twotes Emotes چیست؟
Emote نمادی خاص از Twitch است که توسط بینندگان و پخش کنندگان برای بیان احساسات در مکالمه استفاده می شود. در Twitch دو نوع واکنش وجود دارد:
احساسات جهانی-احساساتی که هرکسی می تواند در Twitch از آن استفاده کند. در اینجا این است: صفحه جایگزین تصویر مربوطه می شود. مثال: HeyGuys: نشان داده شده با تصویری از زنی که می لرزد: LUL: توسط مردی در حال خنده نشان داده شده است: دستان
احساسات شخصی- احساساتی که به خود شما شکل می دهد و بنابراین برای شما اصیل است.
مردم اغلب از احساسات برای تقویت ایده های ساده استفاده می کنند. می توان از آنها برای افزودن بیان بیشتر در طول مصاحبه کتبی استفاده کرد. همچنین ، شکلک های سفارشی می توانند تبلیغات ساده ای برای یک کانال ایجاد کنند. هر وقت کسی از emoteo در کانال دیگری استفاده می کند ، احتمالاً شخصی آن را به کانال شما منتقل کرده و به انجمن شما می پیوندد.
شکلک های محبوب Twitch
StreamE Element سابقه ای از جنبش Twitch را ثبت می کند. در حال حاضر ، محبوب ترین emote: forsenE: که مردم بیش از 10 میلیارد بار استفاده کرده اند. این در وهله دوم سه برابر مقدار emote است). : forsenE: emote یک پیام امنیتی خصوصی است که با کانال سوئدی Sebastion Fors – Forsen شروع می شود. طرفداران Forsen اغلب کانالهای دیگری را با استفاده از احساسات سنتی ، شکل های منحنی بر روی صورت خود ارسال می کنند. آنها حتی تبلیغات اسپم را در Reddit انجام می دهند.
دومین پیام محبوب Twitch: R) است:
محبوب ترین مورد بعدی: TriHard: بینندگان Twitch وقتی می خواهند وضعیت ایجاد کنند از آن استفاده می کنند. عملکرد این بازیکن سه برابر است. عکاسی در کنفرانس انیمه Akon-23 در تگزاس در ژوئن 2012 آغاز شد ، زمانی که TriHex با پوستر Dragon Ball عکس گرفته شد.
Signature Twitch: Kappa: براساس کارمند سابق تلویزیون جاستین ، جاش دسنو. مردم هنگام گفتن سخنان کنایه آمیز از احساسات استفاده می کنند. اگر کسی کاری را انجام دهد که چشمان شما را باز کند ، این موارد عبارتند از: کاپا: پرتوی مناسب برای استفاده در پاسخ.
چه کسی می تواند شکلک های خود را ایجاد کند؟
در حالی که هرکسی می تواند از احساسات جهانی در Twitch استفاده کند ، فقط Twil Affiliated و Twitch Partners می توانند از احساسات Twitch سفارشی استفاده کنند.می توانید شکلک های خود را به عنوان مارک تجاری خود در نظر بگیرید ، زیرا اعضای جامعه شما از آنها استفاده می کنند. همچنین می توانید آنها را به عنوان پاداش مشترکان ارائه دهید.
درخواست کشش Emotes

افراد در هر سنی از Twitch استفاده می کنند. بنابراین ، Twitch برای آنچه می توانید به عنوان یک احساس استفاده کنید محدودیتی تعیین کرده است. Twitch باید با شرایط خدمات و دستورالعمل های انجمن مطابقت داشته باشد. آنها به طور خاص تأكید كردند كه احساسات شما باید مشروع باشد ، به كپی رایت و علامت تجاری احترام بگذارید ، و رفتار ناپسند یا خشونت آمیز یا رفتار تخریبی از خود نشان ندهید (به عنوان مثال ، خودكشی ، استفاده غیرقانونی از مواد مخدر ، استفاده غیرقانونی). مشروبات الکلی یا رانندگی خطرناک.) قبل از اینکه به کسی پول بدهید تا emote را برای خود بسازد یا وقت خود را صرف ساخت آن کنید ، باید مطمئن شوید که emote شما هیچ یک از این قوانین را نقض نمی کند.
Twitch همچنین تعریف فنی شما از احساسات را بیان می کند. باید:
پرونده .Png
هاب

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا