چگونه فیلم های فلش را بارگیری کنیم

فیلم های فلش به طور روزافزون بیشتر می شوند و به کاربران امکان می دهند در حین مشاهده وب سایت ، فایل های رسانه ای ، فیلم ، انیمیشن و ارائه را پخش کنند. افراد اغلب می خواهند این نمایش ها را برای مشاهده بعدی یا تماشای آفلاین ذخیره کنند. اغلب مردم فکر می کنند این یک روش پیچیده است ، اما در واقع بارگیری و صرفه جویی در فیلم های فلش بسیار ساده است و با حداقل نصب نرم افزار جدید قابل انجام است. در اینجا می خواهید فیلم های فلش را در رایانه خود برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید.

در موزیلا فایرفاکس

هنگام مرور در Mozilla Firefox ، گزینه هایی چند برای کاربرانی که می خواهند فایل های ویدئویی Flash را در رایانه های خود بارگیری کنند وجود دارد. یکی از بهترین گزینه های شناخته شده برای کار با بسیاری از سایت های مهم ویدیویی فلش از جمله:

حرکت روزانه

فیلم فیس بوک

Break.com

ویمئو

YourFileHost

کالج هومور

سایتهای تفریحی متنوعی برای بزرگسالان

گزینه ای که من در مورد آن صحبت می کنم ، اضافه کردن افزونه Download Flash و Video برای Mozilla Firefox است. با استفاده از این ابزار ، بارگیری فیلم فلش به راحتی با یک کلیک است. همچنین می توانید بازی های فلش را با این ابزار از بسیاری از سایت های مختلف بازی فلش نیز بارگیری کنید. در سایت افزونه Mozilla Firefox ، افزونه Flash و Video چهار بار با صد و هفده بررسی بارگیری را شروع می کند.

بارگیری فیلم های فلش نیز در Google Chrome بسیار ساده است. افزونه پرچمدار Chrome ، Get Flash از Lex1 است. تمدید 3.78 پس از یکصد و هشت رای می آید. بارگیری شده 85.280 بار و راه پیشرو برای جاسازی فیلم ها در وب سایت های دارای Flash off وب سایت ها و پخش آنها در هارد رایانه شما برای مشاهده بعدی است.

گزینه دیگری که از سیستم عامل Google Chrome نسخه 4 و بعد از آن خارج می شود ، Flash Video Downloader خواهد بود. این افزونه در حال حاضر تقریباً چهار شروع با چهارصد و بیست و نه رای برای آن دارد. با این حال ، این افزونه در حال حاضر در نسخه های تولیدی Google Chrome کار نمی کند ، اما در صورت احساس خطر ، می توانید نسخه توسعه دهنده Google Chrome 4.0 یا بالاتر را بارگیری کنید.

جامبو قانونی

باید این را روشن کنم که بارگیری فیلم ها ممکن است حق نسخه برداری افراد را نقض کند. بارگیری و ارسال فیلم در سایت های دیگر یک نقض حق نسخه برداری است و با صاحبان حق نسخه برداری با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. اگر در مورد کارهایی که می توانید انجام دهید و راهنمایی های بیشتری (یا حتی اگر می توانید فیلم های فلش را از وب سایت ها بارگیری کنید) به راهنمایی بیشتری نیاز دارید ، لطفاً از وکیل IP خود بپرسید. بارگیری فیلم از YouTube نیز نقض شرایط خدمات ما است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا