چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد – استراتژی کسب درآمد مخفی

چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد

تعداد زیادی از افراد هر روز ویدئوها را در YouTube ارسال می کنند. متأسفانه تعداد بسیار کمی از این افراد متوجه می شوند که امکان کسب درآمد از ویدئوهای ارسال شده در YouTube برای آنها وجود دارد.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید به YouTube بروید و اجازه دهید برای شما درآمد کسب کند. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که از YouTube درآمد کسب می کنند اساساً و در بیشتر موارد نوعی مشاغل خانگی هستند.

با این حال ، همیشه روش های مختلفی برای کسب درآمد از YouTube وجود دارد. شما می توانید در خانه خود در ویدئوها ، محصولات بازاریابی وابسته یا حتی محصولات ملموس خود را به فروش برسانید.

هنوز روش دیگری برای کسب درآمد از YouTube وجود دارد که اکثر مردم از آن اطلاع ندارند و هدف امروز این مقاله است.

برنامه درآمدزایی YouTube

مطالب پربازدید کاربران

پس از تبدیل شدن به یک شریک درآمد یوتیوب ، در واقع به شما امکان می دهد تبلیغات را در فیلم های خود وارد کنید. هر زمان یکی از تبلیغات شما در یک ویدیو مشاهده یا کلیک شود ، بابت هر کلیک و / یا مشاهده به شما پرداخت می شود.

قوانین واجد شرایط بودن برای این برنامه نسبتاً متوسط ​​است ، مادامی که شما در فیلم های خود هیچ نوع ابتذال یا نفرت را تبلیغ نکنید و 18 سال داشته باشید ، پذیرفته می شوید. برخی از شما که این را می خوانید ممکن است صدها فیلم YouTube موجود داشته باشد که می توانید در تنظیمات کانال خود به آنها مراجعه کرده و در این لحظه درآمدزایی اضافه کنید.

برای آن دسته از شما که علاقه مند به شروع کار در YouTube هستید ، اکنون یک روش واقعی در اختیار دارید که می توانید بدون نیاز به عضویت در مشاغل خانگی یا حتی نیازی به دلار یا سرمایه تبلیغاتی ، از طریق اینترنت درآمد کسب کنید.

بهترین نوع فیلم برای کسب درآمد چیست؟

من شخصاً با تیپ شخصیتی که دارم ، واقعاً از کمدی و خنده و مواردی از این دست لذت می برم. بدیهی است کاری که من انجام خواهم داد این است که تا آنجا که ممکن است فیلم های خنده دار ارسال کنم. ویدیوهای کمدی با سرعت بیشتری نسبت به بیشتر انواع دیگر ویدیوها ویروسی می شوند.

البته بعد از فیلم های کمدی دوم ، نوع غم انگیز یا چشمگیر فیلم ها هستند. شما می دانید که این مسئله به راحتی از طریق مشاهده اخبار شبانه به صورت روزانه درست است. مورد بعدی که می خواهم پوشش دهم این است که پس از افزودن درآمد ، باید با ویدیوهای خود چه کاری انجام دهید.

چگونه بینندگان بیشتری بدست آوریم تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید

در واقع روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید افراد بیشتری را به تماشای فیلم های YouTube خود بیاندازید و من امروز یک زن و شوهر را در اینجا پوشش می دهم اما خیلی عمیق نخواهم شد زیرا تعداد آنها زیاد است راه شماره یک که می توانید تعداد زیادی بیننده را برای تماشای فیلم های خود جلب کنید ، ارسال آنها در فیس بوک است.

وقتی صحبت از اینترنت می شود ، هدف شما این است که به جایی که کره چشم است بروید. در حال حاضر ، محبوب ترین وب سایت ها در کل اینترنت Google ، Facebook و YouTube هستند. بدیهی است که این سه سایتی هستند که می خواهید از آنها ترافیک ایجاد کنید.

در فیس بوک ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید بازدیدکنندگان و بازدید کنندگان را به سمت ویدیوهای جدید خود هدایت کنید. در اینجا فقط دو روش وجود دارد که می توانید استفاده کنید:

روی دیوار فیس بوک شما

در گروه های فیس بوک

صفحات طرفداران فیس بوک

پیام فوری

Facebook پرداخت به ازای هر کلیک

افراد دیگر را در پست های خود نشان کنید

فقط همین چند روش برای جذب صدها بازدید کننده کافی است که هر بار ویدیوی جدیدی را به دیوار فیس بوک خود اضافه می کنید یا در گروه های فیس بوک قرار می گیرید.

البته یکی دیگر از عواملی که در نتیجه استفاده از شبکه های اجتماعی می گیرید تعداد فالوورها / دوستانی است که در نمایه خود دارید. وقتی صحبت از شبکه های اجتماعی می شود ، قطعاً می خواهید از “پنج بزرگ” استفاده کنید. Big Five شامل سایت هایی مانند:

سایت شبکه اجتماعی فیس بوک

توییتر

Pinterest

اینستاگرام

+ گوگل

اینها پنج سایت برتر رسانه های اجتماعی هستند که تعداد زیادی بازدید از ویدئوهای جدید را برای شما به ارمغان می آورند. مطمئناً هرچه میزان بازدید شما از فیلم های شما بیشتر باشد ، افراد بیشتری روی تبلیغات شما در ویدیوهای شما کلیک می کنند – که در نهایت منجر به دلار بیشتر در جیب شما می شود.

اگر مراحل ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید و ویدیوهای زیادی را بیرون بیاورید و تولید کنید ، شروع به دیدن درآمد از نرم افزار کسب درآمد YouTube خواهید کرد. فقط مطمئن شوید که این کار را برای خود سخت نگیرید زیرا فیلم های شما می توانند به معنای واقعی کلمه هر چیزی باشند.

بنابراین ، فقط تلفن دوربین خود را بیرون بیاورید ، موردی را که می خواهید درباره آن صحبت کنید پیدا کنید و خود را با تلفن دوربین خود ضبط کنید. واقعاً می تواند خیلی ساده باشد. فقط یک نکته آخر ، هر آنچه که آنقدر علاقه دارید به طور طبیعی به شما می آید.

بنابراین هر کاری که به راحتی به شما می رسد کاری است که می توانید بیشترین کار را انجام دهید. هرچه بیشتر تلاش کنید بیشتر تلاش خواهید کرد. اکنون شما می دانید که چگونه در YouTube درآمد کسب کنید ، بنابراین پیش بروید و شروع به ساختن تعداد زیادی ویدیو و کسب درآمد کنید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا