چگونه می توان با حداقل کار از YouTube درآمد منفعل کسب کرد

وقتی به کسب درآمد آنلاین با YouTube فکر می کنید ، احتمالاً در فکر این هستید که یوتیوب شوید. این نشان می دهد که شما به یک خالق محتوای فعال تبدیل خواهید شد ، تعداد زیادی فیلم ضبط می کنید و احتمالاً مخاطبان / دنبال کنندگان زیادی برای نام تجاری خود ایجاد می کنید.

این یک سبک زندگی عالی است که به شما امکان می دهد با انجام کاری که دوست دارید درآمد کسب کنید و در عین حال کمی از شهرت واقعی نیز لذت ببرید. کار زیادی است و مهارت زیادی می برد اما قطعاً ارزش آن را نیز دارد.

اما این تنها راه کسب درآمد از YouTube نیست. در حقیقت ، YouTube می تواند به عنوان یک مدل بسیار خوب درآمد منفعل تنظیم شود که حتی در زمان استراحت نیز نتیجه خوبی خواهد داشت. شما می توانید عملاً این سیستم درآمدزایی را خودکار کرده و همچنان به طرز شگفت آوری سودآور باشید. برای آگاهی از نحوه انجام این کار ، ادامه مطلب را بخوانید.

حداکثر درآمد ، حداقل سرمایه گذاری

YouTubers می تواند از راه های مختلفی درآمد کسب کند. آنها به عنوان مثال از تبلیغات خود و محصولات وابسته خود درآمد کسب می کنند ، اما از طریق تبلیغات PPC نیز درآمد کسب می کنند. اینها تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک هستند ، بنابراین هر وقت کسی یک تبلیغ را کلیک می کند یا به طور مداوم تماشا می کند ، یک پنی پول دریافت می کند.

اما حتی اگر این مقدار ناچیز باشد ، اگر بتوانید روزانه هزاران بازدید جمع کنید ، افزایش آن شروع می شود. اگر یک ویدیوی YouTube دارید که رتبه 1 را در یک واژه بسیار محبوب جستجو می کند ، به احتمال زیاد می توانید روزانه صدها دلار درآمد کسب کنید.

و اگر دائمی باشد ، هیچ دلیلی ندارد که این ویدیو برای مدتی طولانی به کسب درآمد ادامه ندهد!

حتی بهتر ، وقتی در نظر بگیرید که احتمالاً می توانید در عرض چند ساعت یک ویدیوی عالی بسازید و ویرایش کنید ، هیچ چیز مانع شما نمی شود که فرمول را بارها و بارها تکرار کنید تا در نهایت صدها ، اگر نه هزاران دلار درآمد کسب کنید.

بله ، واقعاً خیلی ساده است اما در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا مطمئن شوید از استراتژی درست و دقیق استفاده می کنید!

کیفیت و ایجاز

هنگام ایجاد فیلم های خود ، به برابری و نه کمیت فکر کنید. این بدان معنا نیست که شما نباید فیلم های زیادی ایجاد کنید ، بلکه نباید طولانی باشد. در واقع ، گوگل سازندگان YouTube را ترغیب می کند که فیلم های خود را حدود 3 دقیقه نگه دارند ، زیرا این امر باعث افزایش تعداد بازدید کامل و در نتیجه افزایش درآمد می شود.

چه بیشتر ، کوتاه کردن فیلم های شما به این معنی است که شما می توانید در یک بازه زمانی کوتاه تر فیلم های بیشتری ایجاد کنید و سپس محتوای بیشتری برای بارگذاری دریافت کنید که چندین بازدید داشته باشد. به این ترتیب می توانید چند روز از مهمانی عادی خود بگذرانید ، چند فیلم کوتاه بگیرید و سپس همه آنها را برای سودهای بزرگ بارگذاری کنید.

آسان به نظر می رسد و تا زمانی که این فیلم ها را با کیفیت بالا تهیه کنید (که به تجهیزات مناسب و ویرایش مناسب نیاز دارد) و فیلم ها بسیار محبوب هستند!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا