چگونه می توان به یک هکر رشد برای افزایش رشد استارتاپ شما تبدیل شد

مدتی است که رشد رشد بوده است. چند ملیتی مختلف تعریف خود را از رشد موفقیت آمیز بیان کرده اند ، با این حال ، به زبان ساده ، درک پیشرفت های پیشرفت را به عنوان یک سئو درک می کند.

افرادی که از SEO برای بهبود رتبه بندی جستجوی Google خود استفاده کرده اند ، قبلاً در معرض بسیاری از فناوری های نفوذ در رشد قرار دارند.

حالا بیایید بفهمیم یک هکر رشد چیست؟

برای درک تصویر دزدان دریایی رشد ، درک نقش شغلی آنها مهم است. پروفایل ترکیبی از بازاریابی دیجیتال ، برنامه نویسی ، برنامه نویسی و رمزگذاری است. وی بیشتر تمرکز خود را بر ایجاد ترافیک وب سایت و طراحی استراتژی برای افزایش فروش مشاغل دارد.

به عنوان مثال ، آنها صفحات فرود ، توانایی ارسال ایمیل ، فاکتور ویروسی ، نمودار باز و غیره را آزمایش می کنند. آنها با بررسی دقیق بخشهای تجاری که در گزارشهای MIS ذکر شده اند ، تحلیل های زیادی انجام می دهند.

هکر رشد عمدتاً بر گسترش سریع اطلاعات کسب و کار به طور گسترده ای تمرکز دارد تا میلیون ها نفر از مردم در اینترنت به آن دسترسی پیدا کنند. این امر آنها را قادر می سازد تا خدمات و محصولات تجاری را به طور گسترده ترویج دهند تا به طیف گسترده ای از مشتریان بالقوه برسند.

مطالب پربازدید کاربران

با توجه به این واقعیت که پیشرفت موفق در کسب و کار ، بیشتر شبیه به این خدمات طاقچه است که در مقایسه با بازاریاب های دیجیتال سنتی کاربرد دارد.

بیایید درک کنیم که مزایای تجارت چیست

دزدی دریایی رشد باعث می شود تا شتاب تجارت با سرعت بسیار بالایی انجام شود.

Growth Hacker یک بازاریاب دیجیتال با تجربه و تخصصی با مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد است که به او کمک می کند تا در مقایسه با چالش های پیش روی بازاریاب دیجیتال ، روی مجموعه های مختلف چالش هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند متمرکز شود. برای رشد اقتصادی در حال ظهور ، بازاریابی دیجیتال یک کار مهم است.

با این حال ، هنگامی که مشاغل در حال حرکت هستند ، آنها به چالش های رشد سریع آنها می پردازند. این در شرایطی است که این متخصصان شروع به استفاده از جستجوی دقیق مشاغل آنلاین و موضوعاتی می کنند که به راحتی حل می شوند.

خدمات نفوذ به رشد هنگامی که مشاغل آنها به دنبال تغییر روند بازار است نیز برای افراد مفید است. در نتیجه ، صاحبان مشاغل به دنبال روشهای ساده ای برای متنوع سازی یا رشد مشاغل هستند.

بیایید به چنین خدماتی مانند آسانسور که مسافر را به سطح بعدی می برد فکر کنید. به همین ترتیب ، استفاده از دزدان دریایی رشد با از بین بردن چالش های مهم ، رشد کسب و کار را تضمین می کند.

دستیابی به موفقیت در رشد نقاط قوت راه‌اندازی سریع و سریع تجارت است.

رشد دزدان دریایی بر پایه مشتری مربوط به رشد مشاغل متمرکز است و قدرت هزینه قابل توجهی دارد. در مقایسه با آنها ، بازاریاب های دیجیتالی با امید به تولید سرب و فروش ، روی گروه بزرگی از مصرف کنندگان در وب متمرکز شده اند در حالی که معمولاً پاسخ نامشخص است.

یک مثال محبوب وب سایت حرفه ای شبکه لینکدین است که متخصصان شاغل و ایجاد یک بستر اختصاصی برای شبکه را هدف قرار می دهد. آنها می توانستند یک سایت محبوب دیگر در شبکه های اجتماعی باشند. در عوض ، آنها ترجیح می دهند به عنوان بستر ارتباطات حرفه ای برای متخصصان شاغل و بخش شرکتی پیشرفت کنند.

تمرکز در این روش به دزدان دریایی رشد کمک می کند تا یک سکو را در یک بخش طاقچه از تجارت آنلاین ایجاد کنند که باید عملکرد خوبی داشته باشد.

اکنون که ما درک کرده ایم که چگونه دستیابی به موفقیت در رشد می تواند به منافع تجارت در رشد باشد.

درک این مسئله مهم است که چگونه یک هکر رشد را برای افزایش رشد استارتاپ خود تقویت کنید؟

  • یادگیری برنامه نویسی: هکرها باید در زبانهای رایانه ای مانند C ، C ++ ، Java ، PHP ، Cake ، Python و غیره دانش و تجربه خوبی داشته باشند. یادگیری برنامه نویسی بسیار مهم است زیرا نقش مهمی در ایجاد ، توسعه و آزمایش برنامه های وب ، برنامه های کاربردی موبایل و تبلت و کارهای مختلف دیگر دارد. همه در برنامه نویسی سرآمد نیستند ، زیرا برای یادگیری همان چیز به فداکاری و ذهن تحلیلی نیاز دارد.
  • تجزیه و تحلیل را یاد بگیرید: تجزیه و تحلیل بخش اساسی رشد هک است. هکرهای رشد موظفند که اطمینان حاصل کنند که اطلاعات را به صورت سازمان یافته در اختیار دارند. مهم است که فکر کنید و به صورت تحلیلی عمل کنید زیرا راه حل های چالش های بلند مدت در کسب و کار مشخص است.
  • بازاریابی دیجیتال را یاد بگیریدبازاریابی دیجیتال ابزاری اساسی برای ارتقاء وب سایت است. کسب و کار وقتی با محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین تبلیغ می شود با مخاطب هدف خود محبوب است. بازاریابی دیجیتال مشاغل موجود در سیستم عامل های مختلف مانند رسانه های اجتماعی ، تجارت الکترونیکی ، سایت های معروف وبلاگ نویسی و غیره را تشویق می کند.

دزدان دریایی رشد از این مجموعه مهارت بهره مند می شوند زیرا آنها می دانند چگونه می توانند مشاغل و خدمات خود را به مخاطب هدف اشباع ارتقا دهند تا پایگاه مشتری را برای رشد کسب و کار ضروری کنند.

اگر به دنبال شغلی در هک شدن هستید ، مطمئن شوید که آماده هستید تا در تمرین طولانی مدت ، تجربه کار و آزمایش سرمایه گذاری کنید. همچنین ، قبل از ارائه راه حل مؤثر برای رشد مشاغل ، روی حل چالش های كسب و كار متمركز شوید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا