طراحی و سئو وب سایت

چگونه می توان حضور در شبکه های اجتماعی خود را پاکسازی کرد و از شر شبح خلاص شد!

آیا از رسانه های اجتماعی به عنوان اصلی ترین استراتژی بازاریابی خود استفاده می کنید؟ تو تنها نیستی. اگر این یک روش مفید اثبات شده برای رشد تجارت شما است. قیمتی برای پرداخت وجود دارد. وقت گرانبهایی که می دهید. ارواحی که عادت بدی دارند که در سایه ها پنهان شوند ، سخت کار می کنند. آنها نمی خواهند شما موفق شوید.
شرکت هایی که نمی خواهند یک فرد حرفه ای را برای انجام این کار استخدام کنند ممکن است فکر کنند که تمام شرکای آنها شکست خواهند خورد. بنابراین چگونه کار خود را با Media Mange آغاز می کنید؟
مراقب باشید از انرژی آموزشی شبکه های اجتماعی که منتظر هستند شما را به یک وب سایت بی نظم هدایت کنند. این انرژی یک شبح نامرئی است که در سایه آویزان است و در دنیای مجازی واقعیت های جعلی از شما سو takes استفاده می کند و شما را به بردگی می کشد.
آیا این نوع مقاله ها را دیده اید؛ “من منتظر مشتری هستم ، به زودی برمی گردم.” این یک نمونه معمول از چگونگی پنهان شدن Phantoms در سایه ها است و منتظر است شما را به جنگل تاریک اعتیاد به شبکه های اجتماعی سوق دهد. اعتیاد به معنای “حالت اسارت یک عادت یا رفتار” است.
وقت طلاست. آیا وقت تلف می کنید؟ اگر احساس می کنید به یک سایت رسانه اجتماعی چسبیده اید ؛ در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند زمان کمتری را برای ایجاد “پسندیدن و به اشتراک گذاری” و زمان بیشتر با اولین تجارت خود صرف کنید.
یک برنامه سازمانی ایجاد کنید و به آن پایبند باشید. با وجود بسیاری از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی برای انتخاب ، شما باید بستری برای بازار خود پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر اسباب بازی می فروشید ، LinkedIn مکان مناسبی نیست. شما می خواهید به جای دیگری نگاه کنید.
کار بر روی یک بستر با مخاطبانی که علاقه کمتری به محصول یا خدمات شما دارند می تواند منجر به شکست شود.
فیس بوک یک پلتفرم شبکه اجتماعی است که در آن کاربران نظرات خود را ارسال می کنند ، عکس هایی را به اشتراک می گذارند ، پیوندهایی را برای اخبار یا سایر مطالب جالب در مورد چیزهای مختلف در سراسر جهان ارسال می کنند. می توانید مستقیم بروید و مشتری های خوبی ایجاد کنید. اگر شما وقت دارید.
Referral Key یک شبکه حرفه ای ملی است که صاحبان مشاغل را با صاحبان مشاغل دیگر ارتباط می دهد. شما می توانید به راحتی و به سرعت با بازار هدف خود ارتباط برقرار کنید.
توییتر مکانی برای یافتن اخبار ، رویدادهای جهانی ، صاحبان قدرت ، استفاده از برچسب ها و تصاویر در مورد هر موضوعی است که به ذهن شما خطور می کند.
Reddit یک شبکه اجتماعی بر اساس علایق افراد است. در اینجا می توانید افرادی را پیدا کنید که به تجارت شما علاقه مند و هدفمند هستند.
ورود به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و از دست دادن بک لینک ، ساخت ایده هایی که هیچ ارتباطی با موفقیت شما ندارند ، آسان است. در مورد چگونگی شناسایی صحیح خود و شرکت خود قضاوت و آمادگی کافی داشته باشید.
هدف شما برای موفقیت اولویت شماست. از شبکه های اجتماعی برای خدمت به شما استفاده کنید تا اینکه خود را برده خود کنید..

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا