چگونه می توان در YouTube رتبه بالایی کسب کرد

ترافیک YouTube آسان است

آیا می دانید یوتیوب در کل اینترنت به عنوان یکی از محبوب ترین سایت های جهان از نظر Alexa.com در رتبه سوم قرار دارد.

من مطمئن هستم که شما این را می دانید این آمار را بررسی کنید:

o تعداد کل فیلم های YouTube = بیش از 120،000،000

o تعداد فیلم های بارگذاری شده در روز = حدود 200،000

زمان تماشای همه فیلم ها = بیش از 600 سال

o تعداد فیلم های مشاهده شده در روز = بیش از 100،000،000

o میزان بارگذاری هر دقیقه = 13 ساعت

o تعداد حساب در YouTube = بیش از 300،000،000

بدیهی است که این بهترین مکان برای هدایت بازدید به وب سایت شما یا محبوبیت آنلاین است اما رقابت سخت است و تماشای فیلم های شما توسط مردم هر دقیقه دشوارتر می شود.

بنابراین ، امروز قصد دارم ترفندهایی را به اشتراک بگذارم که شخصاً از آنها برای دیدن بازدیدها ، رتبه ها و مشترکان بیشتر در حساب YouTube شما استفاده می کنم.

صفحه 1 ترافیک YouTube آسان است

YouTube به نوعی مانند Google است ، افراد چیزی را جستجو می کنند و انتظار دارند نتیجه بگیرند (در این مورد فیلم ها) مربوط به کلمات کلیدی مورد استفاده آنها.

خوب بیایید بگوییم شما می خواستید ویدیویی را در مورد “چگونه یک وبلاگ ایجاد کنید” ارسال کنید اگر اکنون به YouTube بروید و دقیقاً همان مورد را تایپ کنید ، حدود 85،000 نتیجه خواهید دید اما البته بیشتر افراد فقط به صفحه اول ، هدف این است که در آن صفحه اول باشید و اینگونه شما عمل می کنید.

نکته مخفی شماره 1: هر بار که جستجوی ویدیوی جدیدی را برای جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با محتوای ویدیویی که قصد بارگذاری آن را دارید بارگذاری می کنید ، ویدیوی دارای بیشترین بازدید در صفحه اول ظاهر می شود ، بنابراین قبل از بارگذاری ویدیو ، روی اولین فیلم از صفحه اول و اطلاعات فیلم آنها را مشاهده کنید. شما فقط باید برچسب ها و نه توضیحات آنها را کپی کنید. هدف این است که ویدیوی خود را در فیلم های مربوطه بسازید حتی اگر ویدیوی شما جدید است احتمال بیشتری برای قرار گرفتن در معرض آن ایجاد می کند.

توجه: اگر ویدیوی شما بازدید زیادی داشته باشد ، فوراً بر کلمه کلیدی غالب می شود که قصد دارد شما را در صفحه اول شماره 1 قرار دهد و حتی اگر تعداد بازدید زیادی نداشته باشد ، بازهم فقط در صفحه اول است صفحه. با کپی کردن معروف ترین برچسب های ویدئویی.

بازدیدهای خود را در YouTube افزایش دهید.

برخی از افراد سعی می کنند با استفاده از تجدیدکننده های خودکار و نرم افزارهایی مانند Tubeincreaser ، YouTube را در ارائه بازدیدهای جعلی از فیلم هایشان ، یوتیوب را فریب دهند تا سعی کند بیشتر در معرض فیلم های خود قرار گیرد. من فکر می کنم این غیرضروری است زیرا نکته اصلی بارگذاری فیلم دیدن افراد است.

اما ، اگر هنوز هم به چنین کاری احساس نیاز کردید ، می توانید با استفاده از YouTube به راحتی این کار را انجام دهید.

نکته محرمانه شماره 2: پس از بارگذاری ویدیوی خود ، به بخش “ویدئوهای من”> “تغییر صدا” بروید و “من احساس خوشبختی می کنم” را هر چند بار که دوست دارید کلیک کنید ، این عمل بار دیگر فیلم شما را بارگیری می کند و دوباره با موارد دیگر آهنگ ها در چند ثانیه ، هر بار که بارگیری مجدد می کنید ، به شما نمایش فوری می دهد ، هنگامی که بازدیدهای مورد نظر خود را به سادگی خارج می کنید و تغییرات را ذخیره نمی کنید ، از آنجا که این کار را در YouTube انجام می دهید ، بازدیدها به یک مقدار مشخص منجمد نمی شوند ، اما اگر از برنامه ای مانند tubeincreaser استفاده می کنید ، احتمال مسدود شدن دیدگاه های شما وجود دارد.

AUDIOSWAP: به شما امکان می دهد صدای پس زمینه موسیقی خود را با موسیقی ارائه شده توسط YouTube جایگزین کنید.

اشتراک ها ، نظرات و امتیازات را در YOUTUBE دریافت کنید

اشتراک های YouTube موضوع اصلی است ، مردم عاشق داشتن مشترکانی هستند که معادل دنبال کنندگان آن در توییتر است. اکنون نکاتی را به شما کمک می کنم تا به شما کمک کند مشترکان YouTube را به دست آورید.

o چیزی را به اشتراک بگذارید تا با بینندگان به اشتراک بگذارید ، چیزی رایگان به بینندگان بدهید ، به عنوان مثال ، یک کتاب الکترونیکی یا چیزی را که کسی معمولاً از دادن هدایای رایگان لذت می برد و می تواند به شما کمک کند مشترکان را به اشتراک بگذارید ، به اشتراک بگذارید.

o هر ماه ویدئوها را با فعالیت مداوم بارگذاری کنید و ویدئوها در کانال شما مشترک شوند ، اگر پنج ویدیو داشته باشید شانس بیشتری برای دریافت مشترک دارید از فردی با 1

o در بعضی اوقات در کانال های دیگران مشترک شوید که آنها دوباره برمی گردند

o ویدیوها ، و همچنین کانالهایی را که دوست دارید نظر دهید ، امتیاز دهید و کامل کنید ، برخی از کاربران در عوض از آنها قدردانی و مشترک می شوند

o همچنین تا آنجا که می توانید دوستان خود اضافه کنید ، این امر نه تنها باعث شهرت شما می شود بلکه فیلم های شما نیز بیشتر مشاهده می شوند.

YouTube و Google

از آنجا که YouTube متعلق به Google است ، در برخی از زمانها فیلم های شما می توانند به عنوان نتایج در Google نشان داده شوند ، هرچه تعداد بازدید بیشتری داشته باشید ، بازدید بیشتری خواهید داشت و کانال شما از محبوبیت بیشتری برخوردار می شود.

نکته دیگر در هنگام بارگذاری ویدیو ، اطمینان حاصل کنید که عنوان ویدیوی شما همیشه واضح و مرتبط با محتوای ویدئو است ، هنگامی که کاربر جستجو در YouTube یا Google را انجام می دهد ، آنها به دنبال عناوین مرتبط با کلمات کلیدی هستند.

اگر عنوان شما “چگونه می توان یک وبلاگ ایجاد کرد” است و کاربر کلمات کلیدی مشابه را تایپ می کند ، به احتمال زیاد فیلم شما به عنوان اولین نتیجه ظاهر می شود ، اعداد و نمادها برای رتبه بندی بهتر در YouTube یا Google مفید نیستند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا