چگونه هشتگ‌ها را از پست و استوری‌های اینستاگرام پنهان کنیم؟

طبق قوانین اپلیکیشن اینستاگرام، شما حق استفاده از حداکثر 30 هشتگ در یک پست معمولی و 10 هشتگ در تاریخ را دارید. با این حال، این بدان معنا نیست که از آنجایی که می توانید از هشتگ های زیادی استفاده کنید، باید از حداکثر تعداد هشتگ استفاده کنید!

استفاده بیش از حد از هشتگ ها نه تنها باعث بی توجهی به پست های شما می شود، بلکه به دلیل اغراق می توان از آنها چشم پوشی کرد. خوشبختانه راه هایی وجود دارد که می توانید به طور مخفیانه از هشتگ ها در استوری ها و پست های اینستاگرام خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

با فرض اینکه اکانت شما عمومی است وقتی از هشتگ در پست یا تاریخچه اینستاگرام خود استفاده می کنید، تصویر در مجموعه هشتگ عمومی ظاهر می شود. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که پست یا استوری شما در هشتگ ها پذیرفته شود. زیرا پذیرش در هشتگ ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعامل، کیفیت نشریات، رقابت و موارد مشابه. اما این نباید شما را دلسرد کند، افزودن هشتگ همچنان ارزش امتحان کردن را دارد!

هشتگ ها را از استوری های اینستاگرام مخفی کنید

1 رنگ هشتگ را تغییر دهید

هشتگ ها

اگر استوری شما پس زمینه تک رنگ داشته باشد یا تصویری که انتخاب کرده اید سایه روشن نداشته باشد، این بهترین انتخاب است. نحوه انجام این کار بدین صورت است که ابتدا یک کاغذ دیواری یا عکس ثابت با رنگ های صاف و ساده باز کنید.

هشتگ مورد علاقه خود را به عنوان متن وارد کنید. همچنین می توانید روی هشتگ های پیشنهادی در پایین صفحه کلیک کنید تا با هشتگ ها مطابقت داشته باشند.

مرحله بعدی این است که تمام متن را انتخاب کنید و روی چرخ رنگ در بالای صفحه کلیک کنید. برای تغییر رنگ، روی انتخابگر رنگ در پایین سمت چپ ضربه بزنید. حالا نشانگر را روی رنگی که می خواهید هشتگ را با آن ترکیب کنید بکشید و کار آسانی خواهد بود!

2. آنها را پشت سایر موارد پنهان کنید

هشتگ ها

اگر داستان شما یک تصویر رنگی واضح دارد، احتمالاً این روش کار نخواهد کرد. بنابراین یک راه حل هوشمندانه اضافه کردن هشتگ هایی مانند آنچه در مرحله اول انجام دادیم و پنهان کردن آنها در پشت عناصر دیگر مانند گیف، انیمیشن، استیکر یا حتی متن دیگر است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

ابتدا یک هشتگ اضافه کنید و روی گزینه استیکر در بالای گزینه ها ضربه بزنید. سپس می توانید یک برچسب انتخاب کنید، یک gif را جستجو کنید یا موارد دیگری را اضافه کنید. اکنون یکی از آیتم های انتخاب شده خود را روی هشتگ بکشید و رها کنید تا هشتگ پشت آن پنهان شود.

3. هشتگ ها را بیش از حد جمع کنید

هشتگ ها

این سریع ترین راه برای انجام این کار است و اگر یک یا دو هشتگ دارید، می توانید به راحتی آنها را تا کنید تا توجه مخاطب را زیاد جلب نکند. تنها نقطه ضعف آن این است که ممکن است در برخی تصاویر مانند یک علامت کوچک به نظر برسد.

برای کوچک کردن یک یا چند هشتگ تا حد امکان، کافی است اندازه آنها را با دو انگشت تغییر دهید (انگشتتان را کنار هم بگذارید) و آنها را آنقدر کوچک کنید که دیگر قابل مشاهده نباشند. همچنین می توانید با توجه به رنگ تصویر یا فیلمی که انتخاب کرده اید هشتگ ها را به قسمتی که با هشتگ مطابقت دارد منتقل کنید تا کاملا مخفی شود.

4. هشتگ ها را با قرار دادن در جعبه ها مخفی کنید

هشتگ ها

اگر هیچ یک از موارد بالا جواب نداد، چه والپیپر خوبی ندارید یا نمی خواهید از استیکر یا گیف در تصویر استفاده کنید یا اندازه هشتگ را کاهش دهید، کاربردی ترین راه حذف هشتگ از تصویر اصلی است. قاب کنید و آن را در جعبه ها پنهان کنید.

هنگام استفاده از هشتگ، سعی کنید با نگه داشتن آن و کشیدن آن به خارج از کادر تصویر، آن را مخفی کنید. ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما زمانی که به آن عادت کنید، حسابی کاربردی خواهد بود. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، اندازه فونت هشتگ را افزایش دهید و سپس آن را از کادر حذف کنید.

هشتگ ها را از پست های اینستاگرام مخفی کنید

همانطور که می دانید پست های اینستاگرام دائمی هستند و تا زمانی که آنها را حذف کنید همیشه در حساب شما باقی می مانند. حال اگر می خواهید از 15 تا 20 هشتگ استفاده کنید که عدد ایده آلی برای استفاده در کپشن است، این کار باعث بی توجهی پست و حواس خواننده می شود. دو راه برای مخفی کردن هشتگ ها در عنوان پست ها وجود دارد، اما باید توجه داشته باشید که به هر حال آنها در نسخه کامپیوتری ظاهر می شوند.

1 از فاصله در عنوان استفاده کنید

هشتگ ها

این روش زمانی بسیار مفید است که پست شما در فید اصلی شخصی ظاهر شود یا زمانی که شخصی از حساب شما بازدید می کند. نحوه انجام این کار نوشتن و ارسال عنوان است. فقط حالا 4 یا 5 بار یا بیشتر پشت سر هم چند علامت نقطه گذاری مانند نقطه یا نقطه ویرگول اضافه کنید و هشتگ ها را در پایین بنویسید. این هشتگ ها را از کپشن جدا می کند، زیرا اینستاگرام فقط چند خط اول را در پیش نمایش نشان می دهد. بنابراین، هشتگ ها تنها با کلیک روی دکمه More قابل مشاهده هستند.

2. به کامنت ها هشتگ اضافه کنید

هشتگ ها

راه دیگر برای سازماندهی پست خود استفاده از هشتگ در بخش نظرات است. معمولاً کپشن زیر تصویر هشتگ را بنویسید و پست را منتشر کنید. پس از ارسال بر روی علامت نظر کلیک کنید و هشتگ های مورد نظر را به عنوان نظر بنویسید.

زمانی که نظری را ارسال می کنید، متوجه می شوید که همه نظرات برای فالوورهای شما در اپلیکیشن اینستاگرام قابل مشاهده نیستند و کلیک بر روی گزینه “مشاهده همه نظرات” تنها راه برای دیدن هشتگ ها است. با این حال، در رایانه شما، نظر شما در بالای نظرات باقی می ماند.

نتایجی که اظهار شده

این نکات یک راز ساده برای استفاده حداکثری از هشتگ ها بدون به خطر انداختن زیبایی استوری و پست های شما بود. بسته به نوع تصویری که می خواهید می توانید یکی از روش های بالا را انتخاب کنید. این به ویژه برای داستان هایی که برای اهداف و سبک های مختلف استفاده می شوند مفید است.

منبع: TechWiser

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا