چگونه کیبورد مکانیکی را مثل روز اول تمیز کنیم؟

اگر از کیبورد مکانیکی استفاده می کنید، برای تمیز کردن آن باید به نکات خاصی توجه کنید. در این ویدیو به طور مختصر و مفید به نحوه تمیز کردن صفحه کلید مکانیکی می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

ابتدا از کیبورد عکس بگیرید تا محل قرارگیری کلیدها را فراموش نکنید. در محله بعدی باید تمام کلیدها را بردارید که اصلا سخت نیست. سپس یک ظرف پر از آب که خیلی گرم یا سرد نباشد در کنار خود قرار دهید. مقداری مایع ظرفشویی داخل این ظرف بریزید و کلیدها را به مدت 20 تا 30 دقیقه در ظرف مورد نظر بگذارید.

بعد از مدت زمان مشخص شده کلیدها را در آبکش گذاشته و روی آنها آب بریزید. حالا به مهم ترین و حساس ترین مرحله یعنی خشک کردن کلیدها می رسیم. برای خشک کردن آنها باید از یک پارچه میکروفایبر استفاده کنید زیرا کرکی ندارند. لازم به ذکر است که خزه می تواند در کلیدها و کیبوردهای مکانیکی مشکل ایجاد کند. سپس کلیدها را روی دستمال کاغذی بگذارید و معمولا حدود 2 ساعت طول می کشد تا کاملا خشک شوند.

در این مدت می توانید تمیز کردن کیبورد را شروع کنید. برای تمیز کردن بدن می توانید از انواع مسواک مانند مسواک استفاده کنید. بین سوئیچ ها را با احتیاط تمیز کنید و مراقب باشید که آسیبی به آن ها وارد نشود. در مرحله بعد باید قسمت هایی که توسط مسواک تمیز نشده اند را با گوش پاک کن تمیز کنید. اکنون باید تمام کلیدها را روی محفظه کیبورد قرار دهید. صفحه کلید مکانیکی شما به راحتی روز اول تمیز می شود.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا