چیزهایی که باید در یک خودکار حسابگر جستجو کنید

Autoresponder را می توان به عنوان برنامه ای تعریف کرد که هنگام دریافت به طور خودکار به ایمیل های شما پاسخ می دهد. این می تواند پیچیده یا بسیار ساده باشد. برای فهمیدن اینکه یک Autoresponder چیست ، در مورد سیستم نامه الکترونیکی تنظیم شده به گونه ای فکر کنید که بتواند به طور خودکار با استفاده از متون از پیش نوشته شده یا سیستمی که قادر به پر کردن فرم هاست پاسخ دهد زیرا در جستجوی هرگونه اطلاعات اضافی درباره آنچه نمایش داده می شود ، پاسخ دهید.

موفقیت در بازاریابی اینترنتی

موفقیت در بازاریابی آنلاین با خودکار کردن بیشترین کارهایی که ممکن است تکرار شود ، حاصل می شود. پاسخ خودکار می تواند بسیار مفید باشد زیرا می تواند بسیار موثرتر باشد و می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی به شما در انجام کارهای بیشتر کمک کند. زمان چیزی بسیار با ارزش است. اگر بتوانید از زمان به طور مؤثر استفاده کنید ، می توانید درآمد خود را به شکلی عالی افزایش دهید.

دنبال چی میگردی

موارد زیادی وجود دارد که کاملاً ضروری هستند و هنگام انتخاب بهترین پاسخ دهنده خودکار باید مورد توجه قرار گیرند. آنها شامل موارد زیر هستند:

ویژگی های شخصی سازی

شخصی سازی راهی عالی برای پرداختن به همه مشترکین شما با نام خود است. وقتی این کار را کردید ، در واقع سرعت پاسخ شما افزایش می یابد. افراد بیشتری احتمالاً پیام شخصی را هنگام انجام شخصی باز و مرور می کنند. اصرار بر شخصی سازی مؤثر ، بازده خوبی به شما می دهد.

توانایی پخش

هنگامی که تبلیغات خصوصی ، به روزرسانی ها و پیشنهادهای تخفیف را که لیست کامل را هدف قرار داده است ، در نظر می گیرید ، امکان پخش امکاناتی خواهد بود که بسیار مفید خواهد بود. ممکن است بعد از ارسال پیام ، پاسخ خیلی سریع دریافت کنید. به سادگی دکمه ارسال را فشار دهید و همه می دانند چه چیزی ارائه می شود.

توانایی واردات

بعضی اوقات ممکن است بخواهید آن لیست ها یا حتی لیست های خریداری شده را مهاجرت کنید و اگر ویژگی واردات را دارید ، این کار بسیار آسان و سریع می شود.

محدودیت اندازه

همچنان که بازاریابی آنلاین را انجام می دهید ، به لیست های بسیار گسترده مشتری دست خواهید یافت. پاسخ دهنده اتوماتیک باید در شرایطی باشد که بتواند بدون هیچ مشکلی با این تعداد مشترکین روبرو شود. توانایی مدیریت لیست های طولانی یک مزیت اضافه است.

نوع اول AutoResponder توسط نمایندگان بخش حمل و نقل پستی ایجاد شده است و آنها دریافتند که ارسال ایمیل به یک آدرس خاص امکان پذیر نیست اما پیام های تند و تیز دریافت می کنند. امروزه اطمینان از عدم تولید backscatter برای ایمیل بسیار مهم است زیرا پاسخهای خودکار در واقع می توانند به پوشه Spam ارسال شوند.

ابزارهای Autoresponder ابزاری مهم برای بازاریابی ایمیل هستند و اطلاعات مهمی را در زمینه های مختلف ارائه می دهند. توقف نیز در فواصل زمانی از پیش تعیین شده انجام می شود.

طبقه بندی

پیمانکاران خودکار را می توان به دو بخش طبقه بندی کرد. آنها سمت سرور هستند که کاربران مختلف را قادر می سازد سیستم را روی سرورهای خود نصب کنند و هیچ مهارت فنی لازم نیست. همچنین مدلهای برون سپاری ASP نیز وجود دارند که می توانند در زیرساختهای ارائه دهنده کار کنند. پیکربندی را می توان از طریق داشبورد مبتنی بر وب انجام داد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا