کاربران آیفون 14 پرو از لرزش زیاد دوربین هنگام استفاده از اینستاگرام خبر می‌دهند

به نظر می رسد تغییر سیستم دوربین و عملکردهای آیفون 14 پرو مشکلات زیادی را برای کاربران به همراه داشته است. تعداد قابل توجهی از کاربران گزارش داده اند که هنگام استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اسنپ چت، تیک توک و اینستاگرام، دوربین گوشی آن ها به طور ناگهانی تکان های زیادی می زند و حتی صدای عجیب این لرزش را می شنود.

در این زمینه، کاربران ویدئوهای مختلفی را در Reddit و Twitter منتشر کردند و تجربیات خود را شرح دادند. یکی از کاربران نوشته است که هنگام استفاده از دوربین اصلی iOS با مشکلی مواجه نمی شود، اما هنگام استفاده از دوربین اینستاگرام و اسنپ چت، دوربین این گوشی لرزش عجیبی دارد. کاربر دیگری نوشت که صدای لرزش بالای دوربین او را اذیت کرده است.

به عنوان مثال در ویدیوی زیر مشاهده می کنید که هنگام باز کردن دوربین اسنپ چت به دلیل لرزش زیاد دوربین امکان عکسبرداری یا فیلمبرداری وجود ندارد و در عین حال صدای لرزش لنز دوربین نیز می تواند شنیده شود، که اصلاً نشانه خوبی برای اپل نیست.

در حال حاضر، به نظر می رسد که تنها آیفون 14 پرو با این مشکل مواجه است و این مشکل در هنگام استفاده از برنامه های ارائه شده توسط توسعه دهندگان دیگر رخ می دهد. با توجه به این موضوع، ظاهرا این یک مشکل نرم افزاری تلقی می شود و به احتمال زیاد توسعه دهندگان این اپلیکیشن ها آمادگی استفاده از تغییرات ارائه شده توسط اپل را نداشته اند.

در هر صورت احتمالا این باگ مورد اعتراض کاربران قرار خواهد گرفت چرا که اپل به سخت گیری نرم افزار گوشی های خود شناخته می شود و باید دید اپل چه زمانی این مشکل را برطرف خواهد کرد.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا