کاربران کانن می‌توانند از عکس‌های خود با استفاده از Google Photos بک‌آپ بگیرند

اگر از دوربین های کانن استفاده کرده اید و می خواهید به راحتی عکس های خود را در فضای ابری به راحتی بایگانی کنید، خبر خوبی برای شما داریم.

کانن با همکاری گوگل قابلیتی را معرفی کرده است که به کاربران دوربین این شرکت ژاپنی اجازه می دهد تا عکس های خود را به صورت خودکار بایگانی کنند. در واقع این کاربران می توانند یک کپی از عکس های خود را در اپلیکیشن گوگل فوتوز آپلود کنند.

برای این کار، کاربران دوربین کانن باید ابتدا اپلیکیشن image.canon را روی دستگاه های اندروید یا iOS خود نصب کنند و سپس از طریق وای فای از عکس های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط گوگل، کاربرانی که از دوربین های کانن استفاده می کنند، تنها با خرید اشتراک ماهانه گوگل وان می توانند از عکس های خود در فضای ابری نسخه پشتیبان تهیه کنند.

از عکس‌های Canon در Google Photos پشتیبان‌گیری کنید

گوگل اخیراً 15 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان در اختیار کاربرانی قرار داده است که از برنامه Google One در تلفن های همراه اندروید یا iOS خود استفاده می کنند. کاربران می توانند از این فضا برای آرشیو عکس ها، اسناد، آهنگ ها یا اطلاعات دیگر استفاده کنند.

البته، کسانی که از دوربین‌های کانن برای آرشیو عکس‌های خود در برنامه Google Photos از طریق برنامه image.canon استفاده می‌کنند، ابتدا باید اشتراک ماهانه برنامه Google One را خریداری کنند. این کاربران باید با توجه به مکانی که نیاز دارند هزینه این اشتراک ماهانه را پرداخت کنند. حداقل قیمت این اشتراک 1.99 دلار در ماه است.

البته گوگل در ماه اول امکان پشتیبان گیری رایگان از عکس های کاربران را در دوربین های کانن ارائه می کند و کاربران می توانند در این ماه از 100 گیگابایت فضای رایگان استفاده کنند.

اگر می خواهید این اشتراک را برای پشتیبان گیری از عکس های خود ایجاد کنید، باید به شما بگویم که تعداد زیادی از دوربین های کانن می توانند از این ویژگی استفاده کنند. لیست دوربین های منتشر شده که از این ویژگی پشتیبانی می کنند شامل دوربین های DSLR، دوربین های بدون آینه و دوربین های کامپکت PowerShot می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدل های دوربین کانن که می توانند از این قابلیت استفاده کنند، می توانید به این بخش از وب سایت کانن مراجعه کنید.

منبع: تکریدر

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا