کارت ویزیت مجازی افراد در جست‌وجوی وب گوگل فعال می‌شود

با قابلیت جدید موتور جستجوی گوگل، افراد عادی می توانند مانند زمانی که افراد مشهور را جستجو می کنند، کارت ویزیت مجازی در نتایج جستجو در شبکه گوگل داشته باشند.

گوگل می خواهد موتور جستجو را کاربردی تر از قبل کند. در پی امکان خرید مستقیم در جستجو، این شرکت قبلاً از انتشار کارت های پروفایل در جستجوی عمومی خبر داده است. این طرح در حال حاضر در هند در حال اجراست.

این ویژگی جدید، درست مانند آنچه در جستجوی وب برای چهره های برجسته ظاهر می شود، به شخصی سازی افراد مختلف کمک می کند. در این کارت ویزیت های مجازی، لینک ها و اطلاعات مربوط به افراد به طور مستقیم از طریق جستجوی وب در دسترس خواهد بود تا مشتریان، کاربران یا کارمندان بالقوه بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

گوگل هنوز اعلام نکرده است که آیا این ویژگی فراتر از هند خواهد بود و به طور گسترده در دسترس کاربران سراسر جهان قرار خواهد گرفت. اما این شرکت احتمالاً یک ویژگی جدید به نام کارت های مردمی را توسعه خواهد داد.

افرادی که دارای “نقشه افراد” تایید شده هستند می توانند جزئیاتی مانند توضیحات شخصی، موقعیت، کارفرما، مکان، تصویر نمایه، شماره تلفن، وب سایت و پیوند رسانه های اجتماعی را اضافه کنند. این اطلاعات اصلاح شده می تواند به دارندگان کارت افراد کمک کند تا مشتریان بیشتری جذب کنند.

گزارش ها نشان می دهد که گوگل حداقل از فوریه 2020 این ویژگی را آزمایش کرده است. آنچه در حال حاضر برای رابط جستجوی انگلیسی گوگل در هند در دسترس است و کاربرانی که عبارت “افزودن من به جستجو” را جستجو می کنند می توانند گزینه های مربوطه را ببینند و مراحل را طی کنند. از ثبت نام “کارت افراد”.

کارت ویزیت مجازی خود را به نتایج جستجو اضافه کنید

به گفته گوگل، هدف این شرکت در هنگام جستجو همیشه فراهم کردن دسترسی کاربران به اطلاعات مفید و موثر و در نتیجه استفاده از اقدامات امنیتی مختلف برای بررسی و کنترل کیفیت داده ها از “نقشه مردم” است. هر حساب Google فقط می‌تواند یک «کارت افراد» ثبت کند و برای تأیید به شماره تلفن نیاز دارد.

گوگل همچنین از روش های مختلفی برای مبارزه با هرزنامه ها استفاده می کند. به عنوان مثال هوش مصنوعی گوگل در این زمینه تقویت شده است و کاربران نیز می توانند در صورت مشاهده اطلاعات نادرست از جمله جعل، گوگل را مطلع کنند.

اگر کاربران بخواهند با جستجو شخصی را پیدا کنند، با این ویژگی جدید سریعتر به آن دست خواهند یافت. هنگام جستجوی نام شخصی در گوگل، نقشه کوچکی ظاهر می شود که نام، شغل و موقعیت مکانی شما را نشان می دهد که کاربران می توانند برای مشاهده اطلاعات بیشتر روی آن کلیک کنند. اگر افراد مختلف نام های تکراری داشته باشند، چندین نقشه در صفحه جستجو ظاهر می شود. همچنین، افراد می توانند نقشه افراد متصل به خود را در هر زمان حذف کنند.

این ویژگی جدید به میلیون‌ها کارآفرین، کارمند بالقوه، افراد خوداشتغال، فریلنسرها، اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی و هر کس دیگری که می‌خواهد با جستجو در وب به درستی دیده شود، کمک می‌کند و گوگل امیدوار است که افراد دارای این ویژگی بتوانند افراد مورد نظر خود را پیدا کنند. . پیدا کردن راحت تر

عکس ها از گوگل

منابع: سرزمین موتورهای جستجو، وبلاگ گوگل

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا