گلکسی زد فلیپ 3 توانست بیش از 418 هزار بار باز و بسته شدن را تحمل کند!

شاید عجیب به نظر برسد، اما گلکسی زد فلیپ 3 در تست مقاومت توانست عملکردی باورنکردنی از خود نشان دهد و بیش از 418 هزار بار باز و بسته شدن را تحمل کرد.

گلکسی زد فلیپ 3 در حال حاضر یکی از بهترین گوشی های تاشو موجود برای بازار گوشی های هوشمند است و اتفاقاً نظر کاربران زیادی را به خصوص در بازار کره جلب کرد و فروش بسیار بالایی نیز داشت.

یکی از نگرانی هایی که مصرف کنندگان در مورد گوشی های تاشو دارند یا به عبارتی از مراجعه به آن ها می ترسند، عدم مقاومت در هنگام باز و بسته شدن است که گلکسی زد فلیپ 3 توانسته با آن مقابله کند. البته قبل از ورود این گوشی به بازار، سامسونگ ادعا می کرد که Z Flip 3 می تواند تا 200 هزار باز و بسته شدن را تحمل کند و در واقع این عدد نقطه قوت این محصول شد. با توجه به این مقدار، اگر کاربر روزی 100 بار گلکسی زد فلیپ خود را باز و بسته کند، پس از 5 سال دیگر نباید انتظار داشته باشد که این گوشی به خوبی کار کند.

با این حال، یکی از کاربران یوتیوب معروف به Markbird از 8 تا 13 ژوئن امسال به مدت پنج روز پخش زنده ای را برگزار کرد تا نشان دهد Flip 3 چقدر می تواند باز و بسته شدن را تحمل کند. . این آزمایش طولانی مدت حتی شامل تست نفوذ آب و گرد و غبار برای از بین بردن Z-Flip به معنای واقعی کلمه بود. حالا به نظر شما نتیجه چه شد؟

نماینده محبوب این شرکت کره ای در تست باز و بسته شدن توانست بیش از 418 هزار بار مقاومت کند. بعد از این مقدار گوشی خراب شد. برای برخی از کاربران، این خرابی به گونه ای است که دیگر نمی توان گوشی را باز یا بسته کرد. البته پس از 352000 بار باز و بسته شدن، لولاهای این گوشی نیز تحت فشار شدیدی قرار گرفته و گوشی را به خوبی بسته نمی کند که حتی بیش از 200000 بار است که سامسونگ به آن اشاره کرده است. علاوه بر این، گرد و غبار و آب نمی توانست از شر این گوشی خلاص شود.

اما این کاربر یوتیوب تسلیم نشد و Z Flip 3 را چندین بار روی زمین انداخت تا مقاومت آن را آزمایش کند که در نهایت این محصول توانست عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد. البته به یاد داشته باشید که Z Flip 3 در این شرایط سخت و دشوار هرگز در دست یک کاربر عادی استفاده نمی شود. بنابراین، اگر از ترس آسیب دیدن سراغ گوشی‌های تاشو نمی‌روید، باید مطمئن شوید که برنامه Flip 3 اصلاً آسیب نبیند، مگر اینکه به یک برنامه جدید نیاز داشته باشید. مگر اینکه اتفاق عجیبی بیفتد.

این آسیب در حالی اتفاق افتاد که گوشی مدام در حال باز و بسته شدن بود. البته در این صورت لولاها زودتر از حد انتظار آسیب می بینند. کاربر هرگز حتی در طول روز گوشی را تا این حد باز و بسته نمی کند. پس لازم نیست نگران باشید. حتی اگر خراب شود خود گوشی بدون مشکل کار می کند و فقط لولاها دیگر نمی توانند آن را باز یا بسته نگه دارند.

تست استقامت گلکسی زد فلیپ 3 را در ویدیوی بالا مشاهده می کنید. البته در این ویدیو تست باز و بسته شدن یا گرد و غبار و آب وجود ندارد و فقط می توانید تست سقوط را ببینید. اما در ابتدای ویدیو می توانید بلایی که بر سر پوشه سامسونگ 418 بار آمد را تماشا کنید.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا