فناوری اطلاعات

گلکسی زد فلیپ 4 احتمالا سهم بیشتری از تولید گوشی تاشوی سامسونگ خواهد داشت

سامسونگ در حال حاضر بیشترین سهم بازار گوشی های تاشو را دارد و گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 نیز به طور گسترده در بازارهای مختلف شناخته شده هستند. اکنون به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تا سال 2022 تولید گوشی های تاشو خود را به طور چشمگیری افزایش دهد.

به طور خاص، یک وب سایت معتبر کره ای اعلام کرد که این شرکت قصد دارد سال آینده 2.9 میلیون گلکسی Z Fold 4 و 6.9 میلیون گلکسی Z Flip 4 را با مجموع 9.8 میلیون صدف از سامسونگ عرضه کند. با هم روبرو خواهیم شد. وب سایت Elec این را بر اساس اسناد داخلی سامسونگ گزارش می دهد.

از سوی دیگر گفته می شود که سامسونگ هدف گذاری 2.5 تا 3 میلیون ZF ضربدر 3 و 3.5 تا 4 میلیون ZF Flip 3 را در نظر گرفته است به عبارت دیگر در صورت صحت این آمار، تولید گوشی های صدف دار سامسونگ در 2022 به طور قابل توجهی بالاتر از سال جاری خواهد بود. اما در این میان نکته قابل توجه این است که سامسونگ می خواهد تولید گلکسی زد فلیپ 4 را نسبت به نسل قبل تقریبا دو برابر کند.

گلکسی زد فلیپ

البته در همین گزارش آمده است که سامسونگ در سال 2020 موفق به عرضه 2.5 میلیون گوشی تاشو شده است، اما مدیران این شرکت بین 4.5 تا 5 میلیون دستگاه را هدف گذاری کرده اند. بنابراین در حالی که سامسونگ می خواهد تولید این گوشی ها را در سال آینده افزایش دهد، چنین هدفی ممکن است به واقعیت تبدیل نشود.

وب سایت الک در همین گزارش مدعی شده است که تولید انبوه گلکسی اس 22 فن ادیشن از سه ماهه سوم سال 2022 آغاز شده و در همین بازه زمانی عرضه خواهد شد. گفته می شود سامسونگ قصد دارد 5.7 میلیون دستگاه از این گوشی را تولید کند. امیدواریم تا آن زمان مشکلات مربوط به کمبود تراشه برطرف شود تا مانند S21 Fan Edition، تحویل آن بارها به تاخیر نیفتد.

منبع: Android Authority

.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا